Napisz do nas

Klimatyzacja pozwala zagwarantować dogodną temperaturę w domu i w biurze, niezależnie od pory roku i temperatury otoczenia. Nie powinno być zatem zaskoczeniem, że coraz więcej osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Wielunia i okolic decyduje się na montaż takiego udogodnienia. Z pomocą przychodzi dostawca z regionu, który specjalizuje się w montażu i serwisie klimatyzacji. WASO KLIM prowadzi działalność w tym zakresie nieprzerwanie od 2006 roku. Grono naszych klientów stale się rozszerza, ponieważ dokonujemy wyceny i montażu instalacji klimatyzacyjnych, ale także oferujemy usługi serwisowe przez cały czas użytkowania urządzeń. Gwarantujemy, że nasze usługi wykonujemy tanio, rzetelnie i terminowo w oparciu o konsultację dotyczącą Państwa aktualnych potrzeb.

Klimatyzacja WASO KLIM Wieluń – serwis, montaż, przeglądy

Wybór odpowiedniej klimatyzacji nie jest wcale prostym zadaniem, dlatego WASO KLIM oferuje bezpłatne usługi doradcze na terenie Wielunia, które pomogą dopasować planowaną instalację do Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasi specjaliści chętnie wysłuchają Państwa wymagań i przygotują rozwiązanie, które będzie tanie, ale jednocześnie wysokiej jakości. Zapraszamy do kontaktu osobistego w naszym biurze oraz drogą mailową i telefoniczną. Chętnie doradzimy i rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości dotyczące klimatyzacji w domu i biurze.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM przygotowuje na terenie Wielunia nie tylko instalacje domowe, ale także rozwiązania do budynków użyteczności publicznej: biur, szpitali i serwerowni. Nasi eksperci zajmą się Państwa instalacją od momentu projektu, poprzez montaż, aż do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W ofercie WASO KLIM znajdują się wyłącznie urządzenia renomowanych marek, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy, które będą Państwu bezawaryjnie służyć przez długie lata. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie