Napisz do nas

  WASO KLIM to przedsiębiorstwo, które nieprzerwanie od roku 2006 przygotowuje rozwiązania klimatyzacyjne dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Czynnie współpracujemy z uznanymi, światowymi markami, takimi jak Sinclair, LG i Mitsubishi Heavy, dlatego mają Państwo pewność, że nasze propozycje będą bezawaryjnie służyć przez długie lata. W ofercie WASO KLIM znajdziecie Państwo rozwiązania dedykowane zarówno domom i mieszkaniom, jak i biurom, hotelom i szpitalom. WASO KLIM zapewni Państwu najwyższej klasy montaż oraz regularne serwisy na terenie Wodzisławia Śląskiego i okolic.

  Klimatyzacja WASO KLIM Wodzisław Śląski – serwis, montaż, przeglądy

  Nasi specjaliści codziennie, nieprzerwanie od 13 lat, pomagają klientom w doborze odpowiedniego sprzętu klimatyzującego, który sprosta Państwa oczekiwaniom i potrzebom gospodarstwa domowego. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i wyceny przygotowane przez naszych ekspertów. Z przyjemnością zaprojektujemy dla Państwa instalację, a następnie zajmiemy się jej montażem i utrzymaniem. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, które na dodatek oferujemy w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości montażu naszych urządzeń w Wodzisławiu Śląskim i okolicznych miejscowościach. W dobie zanieczyszczonego środowiska klimatyzacja to niezbędne udogodnienie, aby uchronić Państwa rodzinę przez negatywnymi skutkami smogu. Nasze urządzenia pozwolą Państwu dopasować temperaturę otoczenia do prywatnych preferencji, bez konieczności otwierania okien. WASO KLIM zapewnia również regularne przeglądy jednostek klimatyzacyjnych, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, abyście Państwo zawsze mogli oddychać czystym powietrzem w swoim domu. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii