Napisz do nas

Jesteśmy WASO KLIM, firmą z wieloletnim stażem, fantastycznym asortymentem oraz dużą liczbą usług dodatkowych. Z wielką przyjemnością oferujemy możliwość zakupu klimatyzacji w Wojkowicach. Prezentujemy jedynie najlepsze produkty marek, takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy. Modele występują w systemie ściennym, kasetowym oraz split. Wszystkie wykonują swoją pracę w podobny sposób, lecz każdy model odnajdzie się doskonale w różnych pomieszczeniach. Poza ofertą wysokojakościowych urządzeń, wykonujemy także montaż klimatyzacji w mieście Wojkowice za pomocą specjalistycznych narzędzi z najwyższej półki. Poza montażem realizujemy także serwis klimatyzacji w Wojkowicach, który obejmuje działanie całego urządzenia oraz instalacji. Ważne, by przeglądów okresowych dokonywać cyklicznie co minimum 12 miesięcy.

Klimatyzacja WASO KLIM Wojkowice – serwis, montaż, przeglądy

Modna i lubiana klimatyzacja domowa kiedyś cechowała się wysokim kosztem montażu i zakupu oraz bardzo drogą eksploatacją. Teraz jest inaczej, głównie za sprawą firmy WASO KLIM. Klimatyzacja w mieszkaniu pozwala na skuteczne osuszanie i oczyszczanie powietrza z zalegających bakterii oraz zarodników grzybów, a także – co najważniejsze – chłodzi je, co jest niezbędne szczególnie latem.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Jednak w dalszym ciągu najpopularniejsza jest klimatyzacja do biura, która zapewnia komfortowe warunki pracy wszystkim pracownikom. Zazwyczaj jest energooszczędna, a przy tym bardzo wydajna, gdyż ma za zadanie schłodzić duże pomieszczenia, często w ilości kilku sztuk za pomocą jednego urządzenia. Klimatyzacja w Wojkowicach za sprawą WASO KLIM jest teraz zdecydowanie bardziej przystępna. Skorzystaj zatem już dziś i zamów bezpłatną wycenę, którą sporządzają nasi wykwalifikowani pracownicy. Wezmą pod uwagę wszelkie zmienne, takie jak kubatura pomieszczenia czy straty cieplne budynku. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii