Napisz do nas

Prezentujemy ofertę popularnej i lubianej firmy WASO KLIM, która wykonuje montaż, serwis oraz zakup klimatyzacji w Zabrzu. W naszej ofercie znajdują się jedynie najlepsze urządzenia służące do schładzania powietrza w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju. Marki takie jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy są cenione na rynku klimatyzacyjnym za ich wysoką trwałość oraz niski pobór prądu. W naszym asortymencie znajdują się wersje z systemu ściennego typu split, kasetowego oraz kanałowego, które znakomicie wykonują swoją pracę w obiektach wszelkiego rodzaju. Co więcej, zwracamy także baczną uwagę na to, by klimatyzacja była także tania. Dzięki temu klimatyzacja w mieście Zabrze jest teraz zdecydowanie bardziej przystępna cenowo niż kiedykolwiek wcześniej.

Klimatyzacja WASO KLIM Zabrze – serwis, montaż, przeglądy

Nasza oferta jest pełna znakomitych urządzeń, lecz naszym klientom prezentujemy także usługi dodatkowe. Między innymi realizujemy montaż klimatyzacji w Zabrzu przy użyciu profesjonalnych narzędzi przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy zapewniają precyzyjne dopasowanie elementów oraz szybki termin realizacji usługi. Ponadto, przeprowadzamy także serwis klimatyzacji w mieście Zabrze. Używamy do tego celu jedynie oryginalnych części o najwyższej jakości, które pozytywnie wpływają na trwałość całego urządzenia.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Kiedyś klimatyzację domową uważało się za zbędny wydatek. Teraz jest inaczej. W firmie WASO KLIM oferujemy całe systemy klimatyzacji w mieszkaniu, które są złożone z trwałych, wydajnych i zarazem energooszczędnych urządzeń. Dla osób poszukujących wydajniejszych rozwiązań przygotowaliśmy ofertę klimatyzacji do biura, która charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na intensywne użytkowanie w firmach oraz biurach wszelkiego rodzaju. Dzięki firmie WASO KLIM klimatyzacja w mieście Zabrze jest tańsza niż kiedykolwiek. Skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś! Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Cały system klimatyzacji jest bardzo złożony i tym samym dość trudny do zrozumienia dla większości osób. Nie bez powodu, gdyż obniżenie temperatury powietrza jest wypadkową działania wielu elementów. Powietrze pobierane z wewnątrz budynku jest schładzane za pomocą czynnika chłodzącego i w późniejszym etapie odprowadzane na zewnątrz. Właśnie dlatego systemy klimatyzacji zawsze składają się z minimum dwóch jednostek. Jedna przyjmuje powietrze i je ochładza, a druga – wypycha je na zewnątrz.

Warto wybrać odpowiednią klimatyzację na podstawie oczekiwań względem kilku kwestii. Najważniejszy jest pobór prądu, od którego często zależy zasadność instalacji systemu klimatyzacji. Modele o niskiej wydajności i tym samym stosunkowo energooszczędne sprawdzą się znakomicie w małych mieszkaniach. Z kolei klimatyzacja o dużej mocy, np. typu kanałowego lub kasetowego, powinna charakteryzować się między innymi dużą wydajnością, zaś koszty użytkowania schodzą na dalszy plan.

Klimatyzacja jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Doskonale chłodzi powietrze i przyczynia się do zwiększenia komfortu życia, co jest bardzo istotne dla osób starszych i schorowanych. Na uwagę zasługuje także fakt, iż każdy klimatyzator ma wbudowane filtry, które oczyszczają powietrze z kurzu, roztoczy oraz grzybów, co pozytywnie wpłynie na zdrowie alergików.

Klimatyzację należy serwisować minimum co rok, ale tylko w określonych przypadkach, np. podczas bardzo lekkiej pracy systemu w niewielkim mieszkaniu. W dużych obiektach handlowych lub lokalach gastronomicznych, interwał między czynnościami serwisowymi skraca się do pół roku.

Klimatyzacja podczas pracy pochłania wszelkie zanieczyszczenia stałe znajdujące się w powietrzu, które osadzają się wówczas na wewnętrznych elementach klimatyzatora. Brak serwisowania przyczynia się do obniżenia jakości powietrza w danym pomieszczeniu, co może skutkować nawet pogorszeniem stanu zdrowia przebywających w nim osób. Co więcej, ubywający czynnik chłodzący np. z nieszczelności w układzie, skutkuje podwyższeniem zużycia prądu i zarazem obniżeniem wydajności.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie