Napisz do nas

  Coraz cieplejsze lata sprawiają, że obecnie trudno wyobrazić sobie brak klimatyzacji w pracy czy miejscu użyteczności publicznej. Coraz częściej montuje się ją również w domach oraz mieszkaniach w blokach. Interesuje Państwa klimatyzacja w Zabrzu? Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Możemy poszczycić się kilkunastoletnim doświadczeniem w branży klimatyzacji i wentylacji oraz setkami przeprowadzonych realizacji – tak dla klientów indywidualnych, jak instytucjonalnych. Współpracujemy z renomowanymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych, takimi jak Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso czy Samsung, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że zainstalowany klimatyzator będzie chłodzić przez długi czas. Obszar naszych działań to cały Śląsk, dlatego, jeśli potrzebują Państwo klimatyzacji w Katowicach, Częstochowie, Gliwicach, Sosnowcu i innych okolicznych miastach – zachęcamy do kontaktu!

  Montaż i serwis klimatyzacji w Zabrzu

  eśli zastanawiają się Państwo nad montażem klimatyzacji w swoim mieszkaniu, przedsiębiorstwie lub innej przestrzeni, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Dobierzemy odpowiednie systemy klimatyzacyjne, dedykowane do danego pomieszczenia oraz potrzeb jego użytkowników. Projektujemy klimatyzację w nowych budynkach, jak i dobieramy urządzenia do już istniejących. Oferujemy także montaż klimatyzacji w Zabrzu. Nasze usługi nie kończą się jednak wyłącznie na instalacji urządzenia! Zapewniamy również serwis klimatyzacji w Zabrzu oraz okolicznych miejscowościach. Zajmujemy się klimatyzacją każdego typu, wszystkich najpopularniejszych producentów. Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Oferujemy również przeglądy, które powinny odbywać się przynajmniej raz na sezon. Przeprowadzamy wówczas gruntowne czyszczenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, a także dezynfekcję, odgrzybianie oraz wymianę filtrów. Dodatkowo wykonujemy przegląd klimatyzacji w Zabrzu, który jest niezbędny do zapewnienia prawidłowego działania urządzenia klimatyzacyjnego przez jak najdłuższy czas. Dzięki temu, że każdy klimatyzator ma własną książeczkę serwisową, mamy dokładne informacje o przeprowadzonych naprawach i przeglądach.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Klima w Zabrzu – tylko WASO KLIM

  Nasze niemal dwudziestoletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów potwierdzają, że jeśli chodzi o klimę w Zabrzu – jesteśmy najlepsi. Zastanawiają się Państwo, dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

  • Konkurencyjna cena klimatyzacji w Zabrzu od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

  FAQ

  Cały system klimatyzacji jest bardzo złożony i tym samym dość trudny do zrozumienia dla większości osób. Nie bez powodu, gdyż obniżenie temperatury powietrza jest wypadkową działania wielu elementów. Powietrze pobierane z wewnątrz budynku jest schładzane za pomocą czynnika chłodzącego i w późniejszym etapie odprowadzane na zewnątrz. Właśnie dlatego systemy klimatyzacji zawsze składają się z minimum dwóch jednostek. Jedna przyjmuje powietrze i je ochładza, a druga – wypycha je na zewnątrz.

  Warto wybrać odpowiednią klimatyzację na podstawie oczekiwań względem kilku kwestii. Najważniejszy jest pobór prądu, od którego często zależy zasadność instalacji systemu klimatyzacji. Modele o niskiej wydajności i tym samym stosunkowo energooszczędne sprawdzą się znakomicie w małych mieszkaniach. Z kolei klimatyzacja o dużej mocy, np. typu kanałowego lub kasetowego, powinna charakteryzować się między innymi dużą wydajnością, zaś koszty użytkowania schodzą na dalszy plan.

  Klimatyzacja jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Doskonale chłodzi powietrze i przyczynia się do zwiększenia komfortu życia, co jest bardzo istotne dla osób starszych i schorowanych. Na uwagę zasługuje także fakt, iż każdy klimatyzator ma wbudowane filtry, które oczyszczają powietrze z kurzu, roztoczy oraz grzybów, co pozytywnie wpłynie na zdrowie alergików.

  Klimatyzację należy serwisować minimum co rok, ale tylko w określonych przypadkach, np. podczas bardzo lekkiej pracy systemu w niewielkim mieszkaniu. W dużych obiektach handlowych lub lokalach gastronomicznych, interwał między czynnościami serwisowymi skraca się do pół roku.

  Klimatyzacja podczas pracy pochłania wszelkie zanieczyszczenia stałe znajdujące się w powietrzu, które osadzają się wówczas na wewnętrznych elementach klimatyzatora. Brak serwisowania przyczynia się do obniżenia jakości powietrza w danym pomieszczeniu, co może skutkować nawet pogorszeniem stanu zdrowia przebywających w nim osób. Co więcej, ubywający czynnik chłodzący np. z nieszczelności w układzie, skutkuje podwyższeniem zużycia prądu i zarazem obniżeniem wydajności.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii