Napisz do nas

Możliwość korzystania z klimatyzacji w czasie upałów jest trudna do przecenienia. Choć nie jest ona obowiązkowa w miejscu pracy, znacznie ułatwia wykonywanie pracownikom swoich obowiązków, gdy na zewnątrz żar leje się z nieba. Coraz częściej możemy się z nią spotkać także w budynkach użyteczności publicznej, takich jak galerie handlowe, restauracje czy kawiarnie. Lokale, w których panuje przyjemny chłód, stoją latem na wygranej pozycji, bo to właśnie do nich chętniej zaglądają klienci. Z dobrodziejstw klimatyzacji coraz częściej korzystają również klienci indywidualni, decydujący się na jej montaż w przestrzeni prywatnej. Dzięki klimatyzatorowi na ścianie lub suficie przebywanie w domu jest przyjemnością nawet podczas ogromnego skwaru.

Montaż, serwis i przegląd klimatyzacji

Jeśli zastanawiają się Państwo nad montażem klimatyzacji w swoim mieszkaniu, przedsiębiorstwie lub innej przestrzeni, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. WASO KLIM może poszczycić się kilkunastoletnim doświadczeniem w branży klimatyzacji i wentylacji oraz setkami przeprowadzonych realizacji – zarówno dla klientów indywidualnych, jak też instytucjonalnych. Współpracujemy z renomowanymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych, takimi jak Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso czy Samsung, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że zainstalowany klimatyzator będzie chłodzić przez długi czas.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Nasze usługi nie kończą się jednak na montażu. Oferujemy również serwis klimatyzacji każdego typu wszystkich najpopularniejszych producentów. Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Dodatkowo wykonujemy przegląd klimatyzacji, który jest niezbędny do zapewnienia prawidłowego działania urządzenia klimatyzacyjnego przez jak najdłuższy czas. Dzięki temu, że każdy klimatyzator ma własną książeczkę serwisową, posiadamy dokładne informacje o przeprowadzonych naprawach i przeglądach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Cały system klimatyzacji jest bardzo złożony i tym samym dość trudny do zrozumienia dla większości osób. Nie bez powodu, gdyż obniżenie temperatury powietrza jest wypadkową działania wielu elementów. Powietrze pobierane z wewnątrz budynku jest schładzane za pomocą czynnika chłodzącego i w późniejszym etapie odprowadzane na zewnątrz. Właśnie dlatego systemy klimatyzacji zawsze składają się z minimum dwóch jednostek. Jedna przyjmuje powietrze i je ochładza, a druga – wypycha je na zewnątrz.

Warto wybrać odpowiednią klimatyzację na podstawie oczekiwań względem kilku kwestii. Najważniejszy jest pobór prądu, od którego często zależy zasadność instalacji systemu klimatyzacji. Modele o niskiej wydajności i tym samym stosunkowo energooszczędne sprawdzą się znakomicie w małych mieszkaniach. Z kolei klimatyzacja o dużej mocy, np. typu kanałowego lub kasetowego, powinna charakteryzować się między innymi dużą wydajnością, zaś koszty użytkowania schodzą na dalszy plan.

Klimatyzacja jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Doskonale chłodzi powietrze i przyczynia się do zwiększenia komfortu życia, co jest bardzo istotne dla osób starszych i schorowanych. Na uwagę zasługuje także fakt, iż każdy klimatyzator ma wbudowane filtry, które oczyszczają powietrze z kurzu, roztoczy oraz grzybów, co pozytywnie wpłynie na zdrowie alergików.

Klimatyzację należy serwisować minimum co rok, ale tylko w określonych przypadkach, np. podczas bardzo lekkiej pracy systemu w niewielkim mieszkaniu. W dużych obiektach handlowych lub lokalach gastronomicznych, interwał między czynnościami serwisowymi skraca się do pół roku.

Klimatyzacja podczas pracy pochłania wszelkie zanieczyszczenia stałe znajdujące się w powietrzu, które osadzają się wówczas na wewnętrznych elementach klimatyzatora. Brak serwisowania przyczynia się do obniżenia jakości powietrza w danym pomieszczeniu, co może skutkować nawet pogorszeniem stanu zdrowia przebywających w nim osób. Co więcej, ubywający czynnik chłodzący np. z nieszczelności w układzie, skutkuje podwyższeniem zużycia prądu i zarazem obniżeniem wydajności.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii