Napisz do nas

WASO KLIM jest renomowaną firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań klimatyzacyjnych między innymi w Zakopanem. Długoletnie doświadczenie gwarantuje pełne zadowolenie klientów. Nasze urządzenia pochodzą od uznanych na całym świecie producentów, co daje pewność i niezawodność klimatyzacji. Oficjalnie partnerują nam znane marki, takie jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Specjalizujemy się w dostarczaniu klimatyzacji dla domu, mieszkań i biur, a także dla dużych firm. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania klimatyzacyjne odpowiednie do każdych potrzeb. Aby poznać naszą pełną ofertę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa darmową wycenę i pomogą dobrać najbardziej odpowiednią klimatyzację. Działamy na terenie Zakopanego i okolic.

Klimatyzacja WASO KLIM Zakopane – serwis, montaż, przeglądy

Nasz zespół ekspertów zadba o Państwa pełen komfort i zadowolenie. Zapewniamy profesjonalny dobór klimatyzacji do domu i biur. Nasze klimatyzacje są niezawodne i najbardziej energooszczędne, a przede wszystkim dobrane z największą starannością do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy również przeprowadzenie prac montażowych na najwyższym poziomie, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa w Zakopanem i okolicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie nasz zespół czeka na Państwa każdego dnia.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM gwarantuje również usługi serwisowe i przegląd klimatyzacji. Nasi fachowcy z największą starannością przeprowadzają systematyczny przegląd i w razie konieczności konserwację oraz czyszczenie poszczególnych jednostek. Zapewniamy też naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co zapewnia Państwu pewność długiego i niezawodnego działania naszych klimatyzacji, zarówno w domu, jak i biurze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie