Napisz do nas

  Dla mieszkańców wsi Żarki firma WASO KLIM przygotowała znakomitą propozycję. W naszej bogatej ofercie znajdziesz najlepsze urządzenia do klimatyzacji oraz niezbędny osprzęt, będziesz mógł również skorzystać z wielu usług dodatkowych. Klimatyzacja we wsi Żarki jest teraz zdecydowanie bardziej przystępna! Wszystkie modele dostępne w naszym sklepie charakteryzują się fantastyczną jakością i niskim poborem energii, zatem świetnie uzupełnią praktycznie każde pomieszczenie. Firmy takie jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy genialnie wykonują swoją pracę. Dzięki temu ich urządzenia na pewno będą służyć przez wiele lat dzięki nadzwyczajnej trwałości podzespołów.

  Klimatyzacja WASO KLIM Żarki – serwis, montaż, przeglądy

  W naszym asortymencie można znaleźć między innymi trzy główne rodzaje klimatyzacji, czyli system ścienny, kanałowy oraz kasetowy. Umożliwiają one między innymi możliwość zastosowania klimatyzacji domowej, która cechuje się niskim poborem prądu i dobrą wydajnością. Z kolei klimatyzacja do biura ma za zadanie schłodzić bardzo duże pomieszczenia, zatem jest bardziej wydajna i niezwykle trwała. Ponadto, opoza klimatyzacjami oferujemy także inne usługi dodatkowe, takie jak montaż klimatyzacji we wsi Żarki za pomocą profesjonalnych narzędzi, które umożliwiają praktycznie bezinwazyjną instalację z ukrytymi otworami montażowymi.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Poza montażem, zajmujemy się także serwisem klimatyzacji we wsi Żarki w trakcie trwania gwarancji, jak i już po jej upływie. Wszystkich napraw dokonujemy na oryginalnych częściach, które zapewniają długą eksploatację bez obaw o przedwczesne zużycie. Znakomite filtry pozwalają na dalsze oczyszczanie powietrza krążącego w domu, co skutecznie zmniejsza ilość bakterii i grzybów w pomieszczeniach. Dzięki naszej firmie, klimatyzacja w mieszkaniu, jak i w firmie jest tania, lecz zarazem trwała i wydajna. Poznaj naszą ofertę i skorzystaj z darmowej wyceny przez naszych specjalistów! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii