Napisz do nas

  Zakres naszych działań to także dobór, montaż i serwis klimatyzacji w Zawierciu. Prezentujemy doskonałe urządzenia do klimatyzacji firm takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które charakteryzują się ogromną wytrzymałością i niskim poborem prądu. Oferujemy trzy, główne systemy klimatyzacji w Zawierciu, takie jak kasetowe, ścienne oraz kanałowe, które znakomicie spełniają swoje zadanie w mieszkaniach oraz biurach. Ponadto staramy się, aby klimatyzacja była tania dla odbiorcy i tym samym wybieramy jedynie takie urządzenia, które cechują się niskim kosztem zakupu oraz niewielką ceną eksploatacji. Dzięki firmie WASO KLIM klimatyzacja w mieście Zawiercie jest bardziej przystępna dla wszystkich odbiorców.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Zawiercie – serwis, montaż, przeglądy

  Naszym klientom proponujemy także możliwość montażu klimatyzacji w Zawierciu, wykonywanego za pomocą odpowiednich narzędzi oraz przez wykwalifikowanych fachowców. Sposób montażu zawsze jest jak najmniej inwazyjny i w efekcie schludny oraz elegancki. Co więcej, firma WASO KLIM oferuje również serwis klimatyzacji w Zawierciu. Nasi specjaliści wymieniają wszelkie zużyte elementy, zakładając nowe i oryginalne, a także oceniają aktualny stan urządzenia wraz z osprzętem. Należy pamiętać o cyklicznych przeglądach co 12 miesięcy.

  Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja domowa była oceniana przez pryzmat wysokich cen zakupu oraz równie znacznych kosztów użytkowania. Teraz jest inaczej. Nowoczesne urządzenia do klimatyzacji cechują się wysoką wydajnością i niskim poborem energii, dzięki czemu stały się obowiązkowym wyposażeniem wielu nowoczesnych budynków. To oznacza, iż nie tylko klimatyzacja do biura jest popularna wśród nabywców. Klimatyzacja w mieszkaniu jest bowiem znakomitym sposobem na poprawę jakości powietrza i jego znaczne ochłodzenie. Skorzystaj z oferty WASO KLIM! Stwórz doskonały system klimatyzacji w mieście Zawiercie. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego oferta WASO KLIM w Zawierciu?

  Szukają Państwo sprawdzonej firmy, która kompleksowo podejdzie do montażu klimatyzacji? Dobrze Państwo trafili! Oferujemy cały zakres działań od bezpłatnego doradztwa, przez darmową wycenę, aż po montaż i późniejszy serwis. Mamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie na rynku i przez cały ten czas udało nam się zrealizować wiele projektów zarówno u osób indywidualnych, jak i podmiotów biznesowych. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów – zachęcamy do kontaktu. Co Państwo zyskają? To między innymi:

  • atrakcyjne ceny klimatyzacji w Zawierciu,
  • możliwość skorzystania z oferty renomowanych i cenionych producentów z całego świata,
  • bezpłatna wycena i dobór urządzeń,
  • profesjonalny projekt instalacji i montaż,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Zawierciu oraz okolicy.

  Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem. Zachęcamy do kontaktu!

  FAQ

  Działanie systemów klimatyzacji jest łudząco podobne do tych stosowanych w lodówkach. Również opiera się na wspólnym działaniu kilku elementów, wśród których należy wymienić parownik, skraplacz, sprężarkę, zawór rozprężny oraz wentylatory. Powietrze pobierane z wewnątrz budynku jest schładzane przez czynnik chłodniczy, by później zostać wypchnięte na zewnątrz za pomocą wentylatora. Systemy klimatyzacji składają się z dwóch urządzeń. Jedno, umieszczone wewnątrz, ma za zadanie pobierać ciepło z powietrza, a druga jednostka – umieszczona na zewnątrz budynku – jest odpowiedzialna za usuwanie pobranego ciepła na dwór.

  Wybór odpowiedniej klimatyzacji jest bardzo istotny. Należy wziąć pod uwagę między innymi wielkość pomieszczeń, ich przeznaczenie oraz oczekiwania co do wydajności. Systemy typu split znakomicie się sprawdzą w domu lub mieszkaniu, zaś modele wykonane w technologii kasetowej i kanałowej doskonale schłodzą nawet bardzo duże lokale gastronomiczne, biura i firmy przemysłowe.

  Jeśli klimatyzacja jest właściwie serwisowana, to jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Co więcej, w sprzyjających warunkach przyczynia się do jego poprawy. Schładza powietrze i zapewnia możliwość regeneracji ciału podczas upalnego lata, a także oczyszcza je z zalegających zanieczyszczeń, takich jak bakterie, grzyby czy pleśń. Usuwa także nadmiar wilgoci, co z pewnością docenią osoby czułe na wilgotność powietrza.

  Klimatyzacja do właściwego działania wymaga cyklicznych przeglądów. Uważa się, że 12 miesięcy to graniczny okres, po którym większość systemów może zacząć działać w niewłaściwy sposób. Ważny jest jednak sposób użytkowania. Serwisowanie co roku ma sens tylko w określonych przypadkach, np. w mieszkaniach. W lokalach gastronomicznych oraz obiektach użytku publicznego klimatyzację należy serwisować co pół roku.

  Klimatyzacja podczas pracy oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i czynników chorobotwórczych, które osadzają się na wewnętrznych częściach układu oraz na filtrach. Brak serwisowania układu może spowodować znaczne pogorszenie jakości powietrza, co często skutkuje pogorszeniem zdrowia domowników lub pracowników. Podczas serwisowania pracownicy sprawdzają także szczelność układu i reagują na jakiekolwiek ubytki czynnika chłodzącego.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii