Napisz do nas

WASO KLIM jest firmą z wieloletnim doświadczenie na rynku klimatyzacji między innymi w Zduńskiej Woli. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, co zapewnia niezawodność i najwyższą klasę klimatyzacji. Oficjalnie partnerują nam uznane marki, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Specjalizujemy się w dostarczaniu klimatyzacji do biur, mieszkań i domów, a także dużych obiektów i firm. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo klimatyzację kanałowa, kasetową i ścienną. Jeżeli chcielibyście Państwo poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi eksperci pomogą w wyborze najlepszej i najbardziej energooszczędnej klimatyzacji oraz przygotują darmową wycenę przeprowadzanych prac. Działamy na terenie Zduńskiej Woli i okolic, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Klimatyzacja WASO KLIM Zduńska Wola – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM to zespół profesjonalnych specjalistów, którzy zagwarantują usługi montażowe wybranej przez Państwa klimatyzacji w Zduńskiej Woli i w okolicach. Zapewniamy pełną usługę montażu zarówno w domu, biurach, jak i większych obiektach, na przykład lokalach gastronomicznych. Wszelkie prace przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa, przede wszystkim zapewniając komfort dla osób przebywających w pomieszczeniach. Każde zlecenie realizujemy z największą starannością i rzetelnością, zapewniając tym samym zadowolenie i niezawodne, długoletnie działanie klimatyzacji.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zapewniamy również pełną i profesjonalną usługę serwisowania oraz przeglądów technicznych klimatyzacji. Nasi fachowcy dokładnie sprawdzają poprawność działania poszczególnych jednostek i w razie konieczności przeprowadzają konserwację oraz czyszczenie. Oferujemy również naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w Zduńskiej Woli i okolicach. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego i sprawdzenia szczegółowej oferty. Nasi eksperci czekają na Państwa każdego dnia i służą niezawodną pomocą. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie