Napisz do nas

WASO KLIM jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostarczania systemów klimatyzacyjnych między innymi w Zgierzu. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, dając gwarancję najwyższej jakości i długoletnie działanie. Oficjalnie partnerują nam znane marki, takie jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo klimatyzację w konkurencyjnej cenie. Proponujemy rozwiązania do domu, biura, mieszkania, a także dużych lokali w Zgierzu. Jeżeli chcielibyście Państwo poznać szczegółową ofertę naszych klimatyzacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi eksperci doskonale doradzą Państwu w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, a także przygotują darmową wycenę przeprowadzanych prac. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji na terenie Zgierza i w okolicach.

Klimatyzacja WASO KLIM Zgierz – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM zadba również o Państwa pełne zadowolenie podczas przeprowadzanych prac montażowych klimatyzacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością, zapewniając profesjonalny montaż klimatyzacji. Nasi eksperci wszelkie prace przeprowadzają w utrzymaniu najwyższych norm bezpieczeństwa, biorąc również pod uwagę komfort osób ewentualnie przebywających w budynkach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i zapoznania się z naszą ofertą.

Gwarantujemy również całkowity serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także regularne przeglądy techniczne klimatyzacji. Nasi specjaliści starannie sprawdzają prawidłowość działania i szczelność systemów klimatyzacyjnych, a w razie konieczności dokonują czyszczenia i konserwacji poszczególnych jednostek. Skutecznie zadbamy o prawidłowe działanie Państwa klimatyzacji w domu, biurze, mieszkaniu i firmie. Dając tym samym gwarancję na prawidłowe i długie działanie klimatyzacji. Działamy na terenie Zgierza i w okolicach. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne spełniają nie tylko funkcję schładzania powietrza i utrzymywania odpowiedniej temperatury. Pozwalają również na ogrzewanie oraz filtrowanie powietrza. Należy jednak pamiętać, że tylko odpowiednio dobrana klimatyzacja będzie spełniać wszystkie swoje funkcje.

Nasz zespół ekspertów starannie sprawdza specyfikację budynku i pomaga dobierać najbardziej odpowidnią klimatyzację, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb. Bierzemy pod uwagę również ilość obsługiwanych pomieszczeń oraz wydajność i miejsce montażu.

Szeroki wybór klimatyzacji do domu i do mieszkania zapewnia skuteczne i długie działanie. Nasze systemy spełniają również funkcję skutecznego oczyszczania powietrza z kurzu, grzybów, pleśni czy bakterii. Jest to niezmiernie ważne zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię.

WASO KLIM specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej odpowiednich i absolutnie bezpiecznych systemów klimatyzacyjnych do mieszkań i domów. Starannie dobieramy najbardziej odpowiedni rodzaj klimatyzacji dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Regularny przegląd gwarantuje prawidłowe działanie systemu przez długie lata. Dla domów zalecamy przegląd serwisowy co najmniej raz na 12 miesięcy. Natomiast w większych pomieszczeniach, takich jak hotele czy lokale gastronomiczne częściej – nawet kilka razy w roku.

Brak przeprowadzanego regularnego przeglądu może spowodować nieprawidłowe działanie całego systemu ze szkodliwością dla zdrowia. Nasi eksperci dokładnie sprawdzają prawidłowość działania każdej jednostki i w razie potrzeby dokonują czyszczenia oraz konserwacji.

Nasi fachowcy dokonują wszystkich prac montażowych z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Dbamy przede wszystkim o komfort osób przebywających w pomieszczeniach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie