Napisz do nas

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu rozwiązania technologiczne, o których dotychczas nawet nie śniłeś, WASO KLIM ma dla Ciebie propozycję. Oferujemy systemy klimatyzacyjne na terenie Żor i okolic. Firma jest obecna na rynku od 2006 roku. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i znajomości rynku oferujemy wyłącznie urządzenia najwyżej jakości takich producentów jak Mitsubishi Heavy, LG i Sinclair. Firma WASO KLIM wspomoże Cię nie tylko w doborze sprzętów do Twojej domowej klimatyzacji, ale także dokona montażu, a następnie będzie serwisować sprzęt w czasie gwarancji oraz po jej upływie. Wybierając pomiędzy dostępną klimatyzacją kasetową, kanałową oraz ścienną typu split znajdziemy wspólnie najlepsze dla Państwa rozwiązanie, które zapewni odpowiednią wentylację i pozwoli zmniejszyć rachunki za energię elektryczną.

Klimatyzacja WASO KLIM Żory – serwis, montaż, przeglądy

Jeszcze kilka lat temu montaż klimatyzacji był najbardziej popularny w budynkach biurowych, lokalach gastronomicznych czy placówkach ze specjalistycznymi pomieszczeniami – na przykład serwerowniami. Dzisiaj także w domach i mieszkaniach można już często spotkać urządzenia klimatyzacyjne, poprawiające komfort funkcjonowania szczególnie w upalne dni. Wysokiej jakości urządzenia montowane przez firmę WASO KLIM pozwolą Państwu w przystępnej cenie cieszyć się z lata w przyjemnym chłodzie domowego zacisza.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM zatrudnia wyłącznie najwyższej klasy specjalistów, którzy doskonale znają się na oferowanych systemach. Zapraszamy mieszkańców Żor i okolic do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością zaproponują Państwu najbardziej korzystne rozwiązania klimatyzacyjne wraz z montażem i bezpłatnym serwisem gwarancyjnym na terenie gminy Żory. Szybko przekonają się Państwo, że klimatyzacja nie jest zbędnym luksusem, a sposobem na zaoszczędzenie energii. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii