Napisz do nas

  Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu rozwiązania technologiczne, o których dotychczas nawet nie śniłeś, WASO KLIM ma dla Ciebie propozycję. Oferujemy systemy klimatyzacyjne na terenie Żor i okolic. Firma jest obecna na rynku od 2006 roku. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i znajomości rynku oferujemy wyłącznie urządzenia najwyżej jakości takich producentów jak Mitsubishi Heavy, LG i Sinclair. Firma WASO KLIM wspomoże Cię nie tylko w doborze sprzętów do Twojej domowej klimatyzacji, ale także dokona montażu, a następnie będzie serwisować sprzęt w czasie gwarancji oraz po jej upływie. Wybierając pomiędzy dostępną klimatyzacją kasetową, kanałową oraz ścienną typu split znajdziemy wspólnie najlepsze dla Państwa rozwiązanie, które zapewni odpowiednią wentylację i pozwoli zmniejszyć rachunki za energię elektryczną.

  Klimatyzacja WASO KLIM Żory – serwis, montaż, przeglądy

  Jeszcze kilka lat temu montaż klimatyzacji był najbardziej popularny w budynkach biurowych, lokalach gastronomicznych czy placówkach ze specjalistycznymi pomieszczeniami – na przykład serwerowniami. Dzisiaj także w domach i mieszkaniach można już często spotkać urządzenia klimatyzacyjne, poprawiające komfort funkcjonowania szczególnie w upalne dni. Wysokiej jakości urządzenia montowane przez firmę WASO KLIM pozwolą Państwu w przystępnej cenie cieszyć się z lata w przyjemnym chłodzie domowego zacisza.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  WASO KLIM zatrudnia wyłącznie najwyższej klasy specjalistów, którzy doskonale znają się na oferowanych systemach. Zapraszamy mieszkańców Żor i okolic do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością zaproponują Państwu najbardziej korzystne rozwiązania klimatyzacyjne wraz z montażem i bezpłatnym serwisem gwarancyjnym na terenie gminy Żory. Szybko przekonają się Państwo, że klimatyzacja nie jest zbędnym luksusem, a sposobem na zaoszczędzenie energii. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii