Napisz do nas

WASO KLIM jest jednym z liderów rynku w zakresie dystrybucji, montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych. Firma powstała w 2006 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija proponując rozwiązania zaufanych producentów – takich jak Sinclair, LG i Mitsubishi Heavy. Atrakcyjna oferta dostępna jest w Żywcu i okolicznych miejscowościach. Dzięki WASO KLIM możecie Państwo wybrać naprawdę tanio świetnej jakości klimatyzację kanałową, kasetową lub ścienną typu split, perfekcyjnie dopasowaną do preferencji i potrzeb. Specjaliści z WASO KLIM zaopiekują się Państwem już na początku naszej współpracy pomagając wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Państwa mieszkania czy biura. Niezależnie od wielkości i ceny instalacji, każde z naszych zleceń realizujemy rzetelnie i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacja WASO KLIM Żywiec – serwis, montaż, przeglądy

Dobór odpowiedniego typu klimatyzacji w mieszkaniu lub domu umożliwia utrzymanie optymalnej temperatury, ale jednocześnie pozwala uniknąć nadmiernych kosztów związanych z podwyższonymi rachunkami za energię oraz awariami źle dobranych urządzeń. Dla klientów z Żywca i okolic WASO KLIM przygotowało program bezpłatnego doradztwa w zakresie klimatyzacji. Prosimy o kontakt telefoniczny – chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa domu, a także zrobimy wstępną wycenę.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Jeśli decydujecie się Państwo na zakup urządzenia klimatyzacyjnego konieczny jest także wybór montażysty oraz serwisu. WASO KLIM dla klientów z Żywca i okolic przygotowało specjalną kompleksową ofertę. Zapewniamy pełną obsługę Państwa urządzeń, doradztwo posprzedażowe, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasz zespół ekspertów chętnie opowie Państwu o możliwościach współpracy i przedstawi pełną ofertę naszej firmy, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii