Rodzinka

Państwa zdanie i wrażenia po zakończeniu współpracy z firmą WASO KLIM są dla nas najważniejsze. Chętnie zapoznajemy się z opiniami, jednocześnie starając się wprowadzać ewentualne propozycje zmian w życie. Od wielu lat działamy dla Państwa i z myślą o Państwa komforcie, dlatego też każdego dnia dopełniamy wszelkich starań, aby realizowane zlecenia wyróżniały się profesjonalizmem i jak najwyższą jakością. Dowodem na to są liczne rekomendacje od dotychczasowych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.
Opinie:
Pracownicy WASO KLIM są rzetelni, terminowi, profesjonalni i bardzo pomocni. Firma zajęła się moją klimatyzacją od początku, aż do samego końca. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy.
Zamontowana wentylacja działa bez zarzutu od kilku lat. Regularnie korzystam z przeglądów, które są w ofercie WASO KLIM i firma za każdym razem spełnia moje oczekiwania. Wszystkie czynności są wykonywane z dokładnością, a panowie odpowiadają na wszystkie, nawet te najbardziej oczywiste pytania z cierpliwością. Polecam firmę WASO KLIM.