Napisz do nas

WASO KLIM to firma, które realizuje montaż, serwis i przeglądy systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Kadrę tworzy fachowa i doświadczona grupa pracowników.Oferta firmy jest bardzo szeroka, albowiem WASO KLIM dąży do zapewnienia swoim klientom wysokiej jakości pomoc i instalowanie urządzeń, które pochodzą od sprawdzonych producentów.

Pompy ciepła Będzin

Jesteśmy dyspozycyjnia dla indywidualnych klientów, ale także nasze oferta ukierunkowana jest na większe przedsiębiorstwa. Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie w zależności od potrzeb. Pompa ciepła to urządzenie, które pomoże nam zminimalizować koszty ogrzewania, a także dzięki utrzymaniu stabilnej temperatury nasze samopoczucie będzie lepsze. WASO KLIM oferuje instalację i montaż pomp ciepła na terenie Będzina i pobliskich okolic. Osoby zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu.
WASO KLIM w swoim asortymencie posiada pompy ciepła, które nasi pracownicy dostosowują do potrzeb klienta. Nasza firma daje swoim klientom szansę z korzystania z bezpłatnego doradztwa, które odbywa się w domu klienta. Jest to fajne i interesujące rozwiązanie szczególnie, gdy nie mamy pewności czy pompa ciepła to dobre rozwiązanie. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania, a dodatkowo bezpłatnie sporządza wycenę. Działamy na terenie Będzina i okolic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą poprzez kontakt telefoniczny.

Każde pomieszczenie czy budynek wymaga ogrzewania, ale warto zastanowić się jak je wykonać, aby przynosiło ciepło i koszty utrzymania były niskie. Z pomocą idzie nam wyspecjalizowana w tej dziedzinie firma WASO KLIM. Poza pomiarem i montażem firma regularnie utrzymuje kontakt ze swoimi klientami, aby przeprowadzić regularne serwisowanie i przegląd. Są to kluczowe elementy, które wpływają na poprawę codziennego użytkowania.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii