Napisz do nas

  WASO KLIM to firma, które realizuje montaż, serwis i przeglądy systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Kadrę tworzy fachowa i doświadczona grupa pracowników.Oferta firmy jest bardzo szeroka, albowiem WASO KLIM dąży do zapewnienia swoim klientom wysokiej jakości pomoc i instalowanie urządzeń, które pochodzą od sprawdzonych producentów.

  Pompy ciepła Będzin

  Jesteśmy dyspozycyjnia dla indywidualnych klientów, ale także nasze oferta ukierunkowana jest na większe przedsiębiorstwa. Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie w zależności od potrzeb. Pompa ciepła to urządzenie, które pomoże nam zminimalizować koszty ogrzewania, a także dzięki utrzymaniu stabilnej temperatury nasze samopoczucie będzie lepsze. WASO KLIM oferuje instalację i montaż pomp ciepła na terenie Będzina i pobliskich okolic. Osoby zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu.
  WASO KLIM w swoim asortymencie posiada pompy ciepła, które nasi pracownicy dostosowują do potrzeb klienta. Nasza firma daje swoim klientom szansę z korzystania z bezpłatnego doradztwa, które odbywa się w domu klienta. Jest to fajne i interesujące rozwiązanie szczególnie, gdy nie mamy pewności czy pompa ciepła to dobre rozwiązanie. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania, a dodatkowo bezpłatnie sporządza wycenę. Działamy na terenie Będzina i okolic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą poprzez kontakt telefoniczny.

  Każde pomieszczenie czy budynek wymaga ogrzewania, ale warto zastanowić się jak je wykonać, aby przynosiło ciepło i koszty utrzymania były niskie. Z pomocą idzie nam wyspecjalizowana w tej dziedzinie firma WASO KLIM. Poza pomiarem i montażem firma regularnie utrzymuje kontakt ze swoimi klientami, aby przeprowadzić regularne serwisowanie i przegląd. Są to kluczowe elementy, które wpływają na poprawę codziennego użytkowania.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii