Napisz do nas

Firma WASO KLIM oferuje Państwu dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań od renomowanych producentów. W przygotowanym asortymencie znajdą Państwo pompy ciepła, czyli systemy, dzięki którym ogrzewanie budynków i wody staje się nie tylko łatwe, ale także energooszczędne.

Pompy ciepła Bielsko-Biała

Nasza propozycja stanowi znakomitą alternatywę dla paliw kopalnych, jednak jest od nich tańsza i prostsza w codziennym użytkowaniu. Wśród dostępnych systemów czekają pompy ciepła gruntowe, powietrze-woda i do CWU, pozwalające na zapewnienie pomieszczeniom optymalnych warunków i temperatury, również poprzez chłodzenie powietrza w okresie wiosenno-letnim. Tego typu rozwiązania dedykowane są i domom, i różnym innym przestrzeniom, np. biurowym. W ofercie WASO KLIM znajdziecie Państwo także usługę montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Bielska-Białej i okolic.
Jeśli zastanawiają się Państwo, która z oferowanych pomp ciepła sprawdzi się najlepiej w posiadanym budynku, to zachęcamy do skorzystania z darmowego doradztwa. Specjaliści WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji, oferując profesjonalną pomoc z zakresu nowoczesnych i energooszczędnych systemów oraz doradzając, na co zwrócić uwagę podczas jego montażu i eksploatacji. Dodatkowo dokonujemy również bezpłatnej wyceny, dzięki której przed rozpoczęciem prac mogą Państwo poznać ich koszt. Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

Właściwe przeprowadzenie montażu i instalacji pomp ciepła to jeden z najważniejszych czynników wpływających na ich prawidłowe i niezawodne działanie przez lata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjaliści WASO KLIM przeprowadzają wspomniane prace z największą rzetelnością i w dogodnym dla Państwa terminie. Co więcej, oferujemy również serwis pomp ciepła na terenie Bielska-Białej.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

bezpieczny, wygodny dom

WASO KLIM to gwarancja:

  • profesjonalizmu, rzetelności i terminowości,
  • nowoczesnych rozwiązań cieplnych w konkurencyjnych cenach,
  • fachowego i bezpłatnego doradztwa oraz darmowej wyceny,
  • usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii