Napisz do nas

  Firma WASO KLIM oferuje Państwu dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań od renomowanych producentów. W przygotowanym asortymencie znajdą Państwo pompy ciepła, czyli systemy, dzięki którym ogrzewanie budynków i wody staje się nie tylko łatwe, ale także energooszczędne.

  Pompy ciepła Bielsko-Biała

  Nasza propozycja stanowi znakomitą alternatywę dla paliw kopalnych, jednak jest od nich tańsza i prostsza w codziennym użytkowaniu. Wśród dostępnych systemów czekają pompy ciepła gruntowe, powietrze-woda i do CWU, pozwalające na zapewnienie pomieszczeniom optymalnych warunków i temperatury, również poprzez chłodzenie powietrza w okresie wiosenno-letnim. Tego typu rozwiązania dedykowane są i domom, i różnym innym przestrzeniom, np. biurowym. W ofercie WASO KLIM znajdziecie Państwo także usługę montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Bielska-Białej i okolic.
  Jeśli zastanawiają się Państwo, która z oferowanych pomp ciepła sprawdzi się najlepiej w posiadanym budynku, to zachęcamy do skorzystania z darmowego doradztwa. Specjaliści WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji, oferując profesjonalną pomoc z zakresu nowoczesnych i energooszczędnych systemów oraz doradzając, na co zwrócić uwagę podczas jego montażu i eksploatacji. Dodatkowo dokonujemy również bezpłatnej wyceny, dzięki której przed rozpoczęciem prac mogą Państwo poznać ich koszt. Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

  Właściwe przeprowadzenie montażu i instalacji pomp ciepła to jeden z najważniejszych czynników wpływających na ich prawidłowe i niezawodne działanie przez lata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjaliści WASO KLIM przeprowadzają wspomniane prace z największą rzetelnością i w dogodnym dla Państwa terminie. Co więcej, oferujemy również serwis pomp ciepła na terenie Bielska-Białej.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  bezpieczny, wygodny dom

  WASO KLIM to gwarancja:

  • profesjonalizmu, rzetelności i terminowości,
  • nowoczesnych rozwiązań cieplnych w konkurencyjnych cenach,
  • fachowego i bezpłatnego doradztwa oraz darmowej wyceny,
  • usług świadczonych na najwyższym poziomie.

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii