Napisz do nas

  W obecnych czasach wszyscy szukają dobrych i tanich alternatyw dla tradycyjnych systemów grzewczych. Jednym z bardziej ekonomicznych, funkcjonalnych i niegroźnych dla środowiska rozwiązań, są pompy ciepła, które firma WASO KLIM instaluje na terenie Bytomia i okolic. To nowoczesny system grzewczy, który z powodzeniem sprawdzi się w różnych rodzajach budynków, od małych domków jednorodzinnych do większych powierzchniowo miejsc.

  Pompy ciepła Bytom

  Pompy ciepła są wyjątkowo uniwersalnym rozwiązaniem – mogą służyć nie tylko do ogrzewania poszczególnych pomieszczeń, ale także ciepłej wody użytkowej. Są relatywnie tanie i charakteryzują się wysoką trwałością – to właśnie dlatego coraz więcej klientów stawia na to rozwiązanie.
  Firma WASO KLIM oferuje wysokiej jakości usługi na terenie Bytomia i najbliższych okolic, gdzie zajmuje się profesjonalnym montażem i serwisem pomp ciepła. Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta pozwalają na świetne dopasowanie systemu grzewczego do potrzeb klienta. W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo pompy ciepła gruntowe, do c.w.u. oraz pompy powietrze-woda.

  Pompy ciepła, które montujemy, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na rzadkie ich serwisowanie, dodatkowo są praktycznie bezobsługowe. Co ważne, należą do do najbezpieczniejszych urządzeń grzewczych. Wszystkie te aspekty przemawiają za tym, aby rozważyć instalację systemu grzewczego, jakim są pompy ciepła. Pozwalają one na relatywnie tanie i szybkie ogrzanie całego budynku oraz podgrzanie ciepłej wody użytkowej, a jednocześnie nie zagrażają w żaden sposób środowisku naturalnemu.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Komfort cieplny

  Łatwa obsługa i ekonomia

  Klienci z Bytomia i okolic, którzy zdecydowali się na montaż pomp ciepła, szczególnie chwalą sobie łatwość obsługi tego systemu grzewczego. Urządzenia te pracują samodzielnie, dzięki czemu unika się tutaj takich czynności, jak dosypywanie materiałów opałowych, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Dodatkowym dużym atutem przy wyborze pomp ciepła jest oszczędność – inwestycja włożona w instalację tego systemu szybko się zwraca i końcowo koszty ogrzewania są o wiele niższe.
  Co więcej, pompy ciepła są doskonałym rozwiązaniem w miejscach, do których nie można doprowadzić instalacji gazowej, mogą bowiem zastąpić tradycyjny piec gazowy, wykorzystywany do ogrzewania budynku i wody. W przypadku pomp ciepła wymagana jest jedynie instalacja elektryczna. W WASO KLIM oferujemy Państwu profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła na terenie Bytomia i okolic, przeprowadzony przez zespół wykwalifikowanych fachowców.

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii