Napisz do nas

  Pompy ciepła, które firma WASO KLIM proponuje na terenie Chrzanowa i okolic, to nowoczesne, niezawodne i tanie systemy ogrzewania. Ze względu na rosnące zainteresowanie alternatywnymi źródłami ciepła, światowi producenci tego typu urządzeń postawili na projekty pomp ciepła. To systemy grzewcze, które łatwo zamontować praktycznie w każdym obiekcie i sprawdzą się doskonale zarówno w blokach mieszkalnych, domach jednorodzinnych i innych typach budynków.

  Pompy ciepła Chrzanów

  W naszym asortymencie znajdziecie Państwo pompy gruntowe, pompy do c.w.u. oraz pompy powietrze-woda. Fachowcy WASO KLIM nie tylko dobiorą odpowiedni system do Państwa potrzeb, ale poprowadzą także cały proces montażu. Pompy ciepła to zdobywający coraz większą popularność system grzewczy, który charakteryzuje się wysoką uniwersalnością – może służyć nie tylko do ogrzewania pomieszczeń budynku, ale także ciepłej wody użytkowej. Dzięki współpracy ze światowymi liderami wśród producentów tego typu rozwiązań, możemy zaoferować Państwu urządzenia najwyższej jakości, wysoce trwałe i energooszczędne.
  Montaż pomp ciepła jest zdecydowanie prostszy niż instalacja na przykład kotła centralnego ogrzewania. Co więcej, urządzenia te są doskonałą propozycją dla osób dbających o środowisko – nie potrzebują one żadnych materiałów opałowych, dzięki czemu nie emitują spalin i uważane są za bezpieczne dla atmosfery.

  Wyróżnia to pompy ciepła na tle tradycyjnych metod grzewczych, takich jak kotły opalane węglem, drewnem czy olejem opałowym. W firmie WASO KLIM personalnie podchodzimy do każdego klienta, a nasi wykwalifikowani specjaliści służą radą w doborze odpowiedniego systemu. Pompy ciepła, które instalujemy w Chrzanowie, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i tych biznesowych.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Małe domki

  Wysoka jakość i energooszczędność

  Pompy ciepła są relatywnie tanim systemem grzewczym – inwestycja w jego instalację szybko się zwraca i możemy zauważyć duże oszczędności względem ogrzewania tradycyjnego – unikamy tu wysokich kosztów paliwa. Szczególnie sprawdzą się w miejscach, do których nie może zostać doprowadzona instalacja gazowa, ponieważ z powodzeniem zastępują tradycyjne piece gazowe, wykorzystywane do ogrzania budynku i wody. Pompy ciepła są uważane za najbezpieczniejszy system ogrzewania – nie wymagają płomienia ani nie grożą ulatnianiem się gazu. Swoją energię czerpią przede wszystkim z otoczenia budynku, w zależności od wyboru rodzaju systemu. W WASO KLIM oferujemy usługę profesjonalnego montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Chrzanowa i okolic, przeprowadzoną przez zespół fachowców.

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii