Napisz do nas

  Firma WASO KLIM specjalizuje się w dostarczaniu naszym klientom nowoczesnych rozwiązań, które poprawią ich kondycję finansową. Prawidłowa temperatura w pomieszczeniu to jeden z czynników, który warunkuje dobre samopoczucie. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, ale także oferujemy pomoc firmom w Czeladzi i okolicach.

  Pompy ciepła Czeladź

  WASO KLIM oferuje także pompy ciepła dla hoteli, serwerowni i lokalnych biurowców. W dostępnym asortymencie firmy WASO KLIM możecie Państwo znaleźć pompy producentów takich jak: Sinclair, Mitsubishi i LG. Współpracujemy jedynie z wybraną grupą kontrahentów. Montaż i serwis pomp ciepła odbywa się na terenie miasta Czeladź i w pobliskich okolicach. Zapraszamy serdecznie zainteresowanych klientów do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszą kadrą, która pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

  Serwerownia czy dom prywatny wymaga indywidualnego podejścia w aspekcie montażu pompy ciepła, który powinien być dostosowany do panujących warunków. Z pomocą w mieście Czeladź przychodzi firma WASO KLIM, która swoim klientom oferuje bezpłatne doradztwo w dogodnym terminie. Dedykowany dla danego klienta pracownik sporządza pomiary, a także tworzy indywidualną wycenę urządzenia. WASO KLIM poza montażem oferuje regularny serwis i przegląd. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi klientami i serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii