Napisz do nas

  Poszukiwanie sposobu ogrzewania własnego domu, które będzie nie tylko tanie w eksploatacji, lecz także bezawaryjne, warto rozpocząć od pomp ciepła. Częstochowa to jedno z miast, w których prowadzimy sprzedaż, dobór, montaż oraz naprawy tych urządzeń. Pompy ciepła są bezawaryjne i skutecznie obniżają koszty ponoszone comiesięcznie za energię elektryczną. Poza tym to w pełni ekologiczne źródło ciepła, a zwrot z poniesionych inwestycji następuje przeważnie w ciągu około 7 lat. Rozwiązanie to jest bardzo przyszłościowe. Dzięki firmie WASO KLIM pompy ciepła w Częstochowie to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które należy wziąć pod uwagę podczas budowy lub termomodernizacji obiektu. Wykonujemy między innymi montaż pomp ciepła, a także wszelkie inne prace związane z właściwym utrzymaniem całego systemu, takie jak usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Zalecamy również skorzystanie z usług przeglądów prowadzonych przez naszych pracowników. Bardzo często jest to podstawą utrzymania gwarancji producenta.

  Pompy ciepła Częstochowa – montaż, serwis i projektowanie

  Pompy ciepła to niezwykle popularne rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów ogrzewania budynku. Jakie korzyści płyną z instalacji tego urządzenia? Pompa ciepła:

  • może być jedynym urządzeniem ogrzewającym budynek,
  • jest bardzo energooszczędna,
  • może być podłączona do ogniwa fotowoltaicznego, które jest w stanie pokryć 100% zapotrzebowania pompy,
  • trwała i bezawaryjna przez lata.

  Zastosowanie pompy ciepła w domku jednorodzinnym pozwala na maksymalizację oszczędności. Wybór pomp ciepła jest ogromny, dlatego warto zaznajomić się z ofertą WASO KLIM, która poza montażem pomp ciepła w Częstochowie przeprowadza regularne serwisowanie i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Pracownicy pełną instalację wykonują zgodnie z zasadami BHP oraz dobierają sprzęt z odpowiednią mocą do danego pomieszczenia.
  Oprócz tego proponujemy naszym klientom usługi projektowania pomp ciepła, wraz z innymi instalacjami w budynku. Pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań z dziedziny odnawialnych źródeł energii, ale wesprzemy również naszych pracowników, jeśli chodzi o montaż wentylacji czy klimatyzacji.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Solidne pompy ciepła od WASO KLIM w Częstochowie

  Zastanawiają się Państwo, komu zlecieć dobór, montaż i serwis pomp ciepła w Częstochowie? Na rynku działamy już blisko 20 lat. Przez cały ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, dzięki którym nasi klienci do dziś mają sprawne ogrzewanie domów przy pomocy pomp ciepła. Pracujemy wyłącznie na nowoczesnych urządzeniach i proponujemy innowacyjne rozwiązania. Oferujemy bezpłatny dobór urządzeń dedykowanych do danego budynku oraz ich szacunkową wycenę. Zapewniamy nie tylko sprzedaż i montaż, ale również prace serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszystko to sprawia, że jesteśmy pionierami w dziedzinie pomp ciepła nie tylko w Częstochowie, ale na całym Śląsku. W naszej firmie pracują jedynie specjaliści z branży, którzy doskonale znają jej zawiłości i potrafią dobrać właściwe rozwiązanie dla każdego klienta, poza tym pomagają podczas całego procesu zakupu i instalacji i chętnie udzielają porad związanych z użytkowaniem pomp. Zapraszamy do kontaktu!

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii