Napisz do nas

  Poszukiwanie sposobu ogrzewania własnego domu, które będzie nie tylko tanie w eksploatacji, lecz także bezawaryjne, warto rozpocząć od pomp ciepła. Te nowoczesne urządzenia są w stanie zagwarantować stałą pracę przez wiele dekad i skutecznie obniżają koszty ponoszone comiesięcznie za energię elektryczną. Są w pełni ekologiczne, a zwrot z poniesionych inwestycji następuje przeważnie w ciągu około 7 lat, co czyni to rozwiązanie bardzo przyszłościowym. Dzięki firmie WASO KLIM pompy ciepła w Częstochowie to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które należy wziąć pod uwagę podczas budowy lub termomodernizacji obiektu. Wykonujemy między innymi montaż pomp ciepła, a także wszelkie inne prace związane z właściwym utrzymaniem całego systemu, takie jak usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.

  Pompy ciepła Częstochowa – montaż, serwis i projektowanie

  Oferta pompy ciepła w Częstochowie to niezwykle popularne rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów ogrzewania budynku. Ma ono wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Po pierwsze, pompa ciepła może być jedynym urządzeniem ogrzewającym budynek. Po drugie, jest bardzo energooszczędna. Kolejną zaletą jest możliwość podłączenia jej pod ogniwa fotowoltaiczne, które są w stanie pokryć 100% zapotrzebowania pompy. Jest to wybór na lata.

  Zastosowanie pompy ciepła w domku jednorodzinnym pozwala na maksymalizację oszczędności. Wybór pomp ciepła jest ogromny, dlatego warto zaznajomić się z ofertą WASO KLIM, która poza montażem przeprowadza regularne serwisowanie i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Pracownicy pełną instalację wykonują zgodnie z zasadami BHP oraz dobierają sprzęt z odpowiednią mocą do danego pomieszczenia.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  W naszej firmie pracują jedynie specjaliści z branży, którzy doskonale znają jej zawiłości i potrafią dobrać właściwe rozwiązanie dla każdego klienta, poza tym pomagają podczas całego procesu zakupu i instalacji i chętnie udzielają porad związanych z użytkowaniem pomp. Oferujemy także serwis pomp ciepła na terenie Częstochowy i okolic, dzięki którym prezentowane przez naszą firmę powietrzne pompy ciepła będą działały bez jakichkolwiek zakłóceń nawet przez 50 lat. Zapraszamy do kontaktu!

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii