Napisz do nas

WASO KLIM to firma z wieloletnim doświadczeniem i zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia pomagają klientom z Dąbrowy Górniczej i okolic w dobraniu właściwych rozwiązań do posiadanych przez nich budynków. Jedną z naszych propozycji są popularne pompy ciepła, czyli systemy, które umożliwiają ogrzanie lub ochłodzenie pomieszczeń i nagrzewanie wody.

Pompy ciepła Dąbrowa Górnicza

Energooszczędne i niezawodne jednostki pozwalają na obniżenie rachunków za prąd nawet do kilkudziesięciu procent. Dzięki współpracy ze światowymi producentami możemy zagwarantować Państwu nowoczesne i właściwie zaprojektowane pompy ciepła, które również montujemy i serwisujemy na terenie Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Każdą z usług świadczymy na najwyższym poziomie i z pełnym profesjonalizmem, aby spełnić Państwa oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Wybór odpowiedniej pompy ciepła może sprawiać problem – szeroki wybór rozwiązań dopasowanych do innych potrzeb i specyfiki budynków sprawia, że niezbędna jest pomoc profesjonalistów. Z pomocą Państwu przychodzi zespół WASO KLIM, oferując bezpłatne doradztwo z zakresu energooszczędnych rozwiązań, które znajdują się w przygotowanym asortymencie. Nie tylko doradzimy, które pompy ciepła powinny zostać zamontowane u Państwa, ale także dokonamy darmowej wyceny realizacji zlecenia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

W WASO KLIM doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawidłowy montaż pomp ciepła ma ogromny wpływ na ich prawidłową pracę i zminimalizowanie ryzyka wystąpienia częstych awarii. Właśnie dlatego oferujemy Państwu usługę montażu i instalacji proponowanych systemów w atrakcyjnej cenie. Co więcej, zespół naszych fachowców zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jednostek, którego regularne przeprowadzanie pozwala na uniknięcie usterek pomp ciepła.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Domek

Dzięki firmie WASO KLIM mogą Państwo zapewnić sobie:

  • dostęp do jednych z najlepszych energooszczędnych pomp ciepła od światowych marek,
  • bezpłatną wycenę i doradztwo,
  • pomoc fachowców z wieloletnim doświadczeniem,
  • profesjonalny montaż i serwis.

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii