Napisz do nas

  Nowoczesne systemy grzewcze pozwalają na zmniejszenie kosztów ogrzewania, a także na zadbanie o nasze środowisko. Właśnie tak działają pompy ciepła, które oferuje firma WASO KLIM na terenie miasta Gliwice. Rosnące zainteresowanie alternatywnymi źródłami ciepła skłoniło światowych producentów do stworzenia systemów grzewczych nowej generacji.

  Pompy ciepła Gliwice

  Pompy ciepła to łatwe w instalacji produkty, które doskonale sprawdzą się w wielu rodzajach budynków – w blokach mieszkalnych, domach jednorodzinnych i biurach. Prawidłowa temperatura naszego otoczenia ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i produktywność – dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo pompy ciepła gruntowe, pompy powietrze-woda oraz pompy do c.w.u. Urządzenia te odpowiedzialne są nie tylko za ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń budynku, ale także za ogrzanie ciepłej wody użytkowej. To właśnie dzięki swojej wyjątkowej uniwersalności pompy ciepła zyskują coraz większą popularność wśród klientów. Specjaliści WASO KLIM nie tylko służą fachową poradą w doborze odpowiedniego systemu do Państwa potrzeb, ale także przeprowadzą cały proces montażu i instalacji.
  Urządzenia, które znajdą Państwo w naszej ofercie są wysokiej jakości, wysoce trwałe i energooszczędne. Instalacja systemu pomp ciepła jest o wiele prostsza niż montaż tradycyjnych systemów grzewczych. Co więcej, są bardzo proste w obsłudze – nie wymagają bowiem żadnych materiałów opałowych. Dzięki temu są uważane za ekologiczne – nie emitują do atmosfery żadnych spalin, w przeciwieństwie do kotłów opalanych węglem, drewnem czy olejem opałowym.

  Pompy ciepła oferowane w WASO KLIM są urządzeniami niezmiernie łatwymi w konserwacji – po instalacji praktycznie nie ma potrzeby ich serwisowania. Dostępne w naszym asortymencie urządzenia charakteryzują się wyjątkową trwałością i mogą służyć długie lata, działając bez zarzutu. Nie wymagają one regularnych kontroli, jak ma to miejsce w przypadku instalacji gazowych.
  Nowoczesność i ekonomia

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Domek

  Pompy ciepła to systemy wysoce energooszczędne

  Przy wymianie instalacji grzewczej na nową, szczególnie z energii elektrycznej lub węgla, mogą mieć Państwo pewność, że inwestycja szybko się zwróci. Coraz więcej osób docenia rozwiązanie, jakim są pompy ciepła. W przeciwieństwie do tradycyjnych kotłów mogą one dostarczać ciepło w znacznie niższych temperaturach przez dłuższy czas. Sprawia to, że grzejniki ogrzewane takim system nie nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur, co sprawia, że mogą znajdować się także w pomieszczeniach użytkowych, takich jak na przykład suszarnia. Zapraszamy do skorzystania z oferty WASO KLIM!

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii