Napisz do nas

  Nowoczesne systemy grzewcze pozwalają na zmniejszenie kosztów ogrzewania, a także na zadbanie o nasze środowisko. Właśnie tak działają pompy ciepła w Gliwicach, które oferuje firma WASO KLIM. Rosnące zainteresowanie alternatywnymi źródłami ciepła skłoniło światowych producentów do stworzenia systemów grzewczych nowej generacji. Zajmujemy się każdym rodzajem pompy ciepła. Montujemy pompy gruntowe i powietrzne. Współpracujemy z osobami prywatnymi, ale również podmiotami gospodarczymi. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie renomowanych producentów, do których znalezienie części zamiennych podczas awarii nie stanowi problemu. Od blisko dwudziestu lat stale poszerzamy swoje kompetencje, by móc zaoferować Państwu jak najlepsze usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Dobór, montaż i serwis pomp ciepła w Gliwicach

  Pompy ciepła doskonale sprawdzą się w wielu rodzajach budynków – w blokach mieszkalnych, domach jednorodzinnych i biurach. W naszym asortymencie znajdą Państwo pompy ciepła gruntowe, pompy powietrze-woda oraz pompy do c.w.u. Urządzenia te odpowiedzialne są nie tylko za ogrzewanie poszczególnych pomieszczeń budynku, ale także za ogrzanie ciepłej wody użytkowej. To właśnie dzięki swojej wyjątkowej uniwersalności pompy ciepła zyskują coraz większą popularność wśród klientów. Specjaliści WASO KLIM nie tylko służą fachową poradą w doborze odpowiedniego systemu do Państwa potrzeb, ale także przeprowadzą cały proces instalacji urządzenia. Oferujemy również serwis pomp ciepła w Gliwicach.

  Pompy ciepła z naszej oferty są wysokiej jakości, trwałe i energooszczędne. Instalacja systemu pomp ciepła jest o wiele prostsza niż montaż tradycyjnych systemów grzewczych. Co więcej, są bardzo proste w obsłudze – nie wymagają bowiem żadnych materiałów opałowych. Dzięki temu są uważane za ekologiczne – nie emitują do atmosfery żadnych spalin, w przeciwieństwie do kotłów opalanych węglem, drewnem czy olejem opałowym. Montaż pompy ciepła to zatem doskonała alternatywa do standardowych źródeł ciepła.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Domek

  Dlaczego pompy ciepła to dobry wybór?

  Pompy ciepła są nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne. Zwrot kosztów związanych z ich montażem jest bardzo szybko odczuwalny. Oprócz tego są to urządzenia bardzo łatwe w utrzymaniu – po instalacji praktycznie nie ma potrzeby ich konserwacji. Dostępne w naszym asortymencie urządzenia charakteryzują się wyjątkową trwałością i mogą służyć długie lata, działając bez zarzutu. Nie wymagają one regularnych kontroli, jak ma to miejsce w przypadku instalacji gazowych.

  Przy wymianie instalacji grzewczej na nową, szczególnie z energii elektrycznej lub węgla, mogą mieć Państwo pewność, że inwestycja szybko się zwróci. Coraz więcej osób docenia pompy ciepła. W przeciwieństwie do tradycyjnych kotłów mogą one dostarczać ciepło w znacznie niższych temperaturach przez dłuższy czas. Sprawia to, że grzejniki ogrzewane takim system nie nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur, co sprawia, że mogą znajdować się także w pomieszczeniach użytkowych, takich jak na przykład suszarnia. Zapraszamy do skorzystania z oferty WASO KLIM!

  Korzyści współpracy z WASO KLIM

  Zastanawiają się Państwo nad montażem pompy ciepła w Gliwicach, jednak nie znaleźli Państwo odpowiedniej firmy? W takim razie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy konkurencyjną ofertę. Współpraca z nami to:

  • pełen zakres usług od wyceny, przez dobór, montaż i naprawy,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • doradztwo doświadczonych pracowników przez całą dobę, 7 dni w tygodniu,
  • konkurencyjne ceny pomp ciepła w Gliwicach,
  • wysokiej klasy urządzenia znanych i cenionych producentów.

  Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii