Napisz do nas

  Przy coraz większym zapotrzebowaniu na paliwa kopalne i pogarszającym się stanie środowiska naturalnego, warto zainwestować w ekologiczne ogrzewanie, które da również spore oszczędności w rachunkach. Nasza firma WASO KLIM oferuje pełen serwis i montaż nowoczesnych powietrznych oraz gruntowych pomp cieplnych od renomowanych producentów, które są doskonałą alternatywą dla standardowego ogrzewania. To tanie i łatwe rozwiązanie jest chwalone przez wielu użytkowników za bardzo niską awaryjność i jako bezpieczne źródło ogrzewania. Nasze usługi są dostępne na terenie całego Jastrzębia-Zdroju oraz w jego okolicach, do każdego zlecenia podchodzimy z należytą dokładnością, żeby klient mógł się cieszyć ciepłem w swoim domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą w konkurencyjnych cenach.

  Pompy ciepła WASO KLIM Jastrzębie-Zdrój – serwis, montaż, naprawy

  Doskonale wyszkolony personel z WASO KLIM dokona montażu, przeglądu lub naprawy każdej pompy cieplnej w okolicach i samym Jastrzębiu-Zdroju. Trzeba jedynie skontaktować się z nami telefonicznie lub wysyłając wiadomość, a nasz pracownik przygotuje Państwu profesjonalną ofertę i zapyta o wszystkie konieczne informacje potrzebne do montażu pompy cieplnej na terenie posesji. Oferujemy również darmową wycenę, która pomoże w doborze optymalnego typu pompy i zarysowaniu całego kosztorysu inwestycji.

  Oferta jest skierowana do klientów mieszkających na terenie Jastrzębia-Zdroju i okolicach, którzy poszukują ekologicznego i taniego ogrzewania dla swojego domu. Gwarantujemy sprawne wykonywanie prac. Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie narzędzia oraz urządzenia diagnostyczne, potrzebne do montażu lub serwisu pompy cieplnej. Pakiet WASO KLIM na montaż, serwis i naprawę pomp cieplnych to gwarancja szybkiej realizacji oraz atrakcyjnych cen. Zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii