Napisz do nas

Rosnące koszty paliw kopalnych sprawiają, że coraz więcej klientów indywidualnych i biznesowych poszukuje alternatywnych rozwiązań do zapewnienia posiadanym budynkom ciepła w okresie zimowym. Jednym z nich są pompy ciepła dostępne w ofercie WASO KLIM – niezawodne i energooszczędne jednostki, dzięki którym możecie Państwo zapewnić pomieszczeniom i wodzie optymalną temperaturę bez konieczności płacenia wysokich rachunków.

Pompy ciepła Jaworzno

Proponujemy pompy ciepła gruntowe, powietrze-woda i do CWU w konkurencyjnych cenach, które pochodzą od światowych marek, będących również naszymi partnerami. Z myślą o wszystkich klientach z Jaworzna i pobliskich miejscowości świadczymy także usługę montażu i serwisu pomp ciepła, przeprowadzanych przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników z zespołu fachowców WASO KLIM.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa, w trakcie którego jeden z naszych specjalistów pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego rodzaju pomp ciepła i udzieli cennych wskazówek na temat jego montażu i codziennego użytkowania. Oferujemy również darmową wycenę instalacji wybranego rozwiązania po wcześniejszym dokonaniu niezbędnych pomiarów i poznaniu specyfiki przestrzeni. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego – pracownicy WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Domek

Prawidłowy montaż i regularny serwis pomp ciepła sprawiają, że systemy mogą służyć Państwu niezawodnie przez wiele lat. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w trakcie których przeprowadzimy instalację wybranej jednostki na terenie Jaworzna oraz sprawdzimy, czy każdy z jej elementów odpowiednio działa. Gwarantujemy:

  • konkurencyjne ceny,
  • bezpłatne doradztwo i wycenę,
  • nowoczesne i energooszczędne rozwiązania,
  • pomoc odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów.

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii