Napisz do nas

  Pompy ciepła stają się coraz popularniejszym wyborem wśród inwestorów budujących domy oraz przeprowadzających remont już istniejącego budynku. Dlatego warto zainteresować się bogatą ofertą firmy WASO KLIM, oferującej pompy ciepła w Katowicach. W asortymencie mamy zarówno pompy ciepła gruntowe, jak i powietrzne znanych na całym świecie producentów. Stanowią gwarancję bezpiecznego źródła ogrzewania, a do tego są tanie w eksploatacji i charakteryzują się niską awaryjnością. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Oferujemy montaż i serwis pomp ciepła w Katowicach. Jej instalacja to świetny sposób, by pozyskać urządzenie przyjazne środowisku naturalnemu, a także portfelowi. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonujemy z należytą precyzją i profesjonalizmem. Każdy klient jest dla nas równie ważny. Montaż oraz serwis pomp ciepła od WASO KLIM to szybka realizacja i gwarancja jakości w konkurencyjnych cenach.

  Dobór pomp ciepła w Katowicach

  Jesteśmy profesjonalistami, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Proponujemy dobór pomp ciepła w Katowicach w budynkach mieszkalnych, a także usługowych i przemysłowych. Po przeprowadzeniu z Państwem szczegółowej rozmowy, połączonej z wizytą na miejscu, w którym planowany jest montaż, dobierzemy urządzenie najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Następnie przeprowadzimy montaż pompy ciepła. Zapewniamy Państwu darmową, niezobowiązującą wycenę. Pozwoli ona nie tylko określić najlepszy rodzaj pompy ciepła, ale także oszacować wstępne koszty związane z montażem i dalszą eksploatacją. Ponadto mogą Państwo liczyć na darmowe usługi konsultacyjne.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Rodzinka

  WASO KLIM Katowice – serwis, montaż, naprawy pomp ciepła

  Zapewniamy klientom serwis, montaż i naprawę pomp ciepła w Sosnowcu. Wszystkie czynności przeprowadzamy sprawnie i zgodnie z prawem budowlanym oraz przepisami BHP. Oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis pomp ciepła. Każda pompa ciepła ma własną książeczkę serwisową, do której wpisujemy informacje i uwagi o przeprowadzonych przeglądach, naprawach mniejszych bądź większych usterek, jak również wymienionych komponentach. Nasi pracownicy posiadają nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz narzędzia, pozwalające wykryć i naprawić każdą usterkę. Prawidłowo dobrana pompa ciepła jest urządzeniem całkowicie bezobsługowym. Nie wymaga stosowania żadnego materiału opałowego, nie trzeba też rozpalać oraz czyścić pieca. Z całą pewnością polecamy to rozwiązanie do domów.

  Pompy ciepła w Katowicach – współpraca z WASO KLIM

  Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów w zakresie usług związanych z pompami ciepła w Sosnowcu. Przez cały czas naszej działalności przeprowadziliśmy wiele udanych instalacji, a także serwisów i przeglądów. Decydując się na współpracę z nami, otrzymują Państwo nie tylko montaż systemów wentylacyjnych, ale też klimatyzację w Katowicach. Oprócz tego oferujemy urządzenia pomagające odzyskać w sposób naturalny ciepło. Gwarantujemy:

  • doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • bezpłatną wycenę i dobór,
  • dyspozycyjność 24 godziny na dobę,
  • gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • konkurencyjne ceny pomp ciepła w Katowicach,
  • regularne przeglądy zapewniające długotrwałą i sprawną pracę urządzenia.

  Zachęcamy do kontaktu, aby zapoznać się z wszystkimi informacjami.

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii