Napisz do nas

  Przerastają Cię koszty ogrzewania, które obecnie stanowią jeden z największych wydatków? Niestety ceny energii i paliw rosną w zastraszającym tempie. Jeśli szukasz sposobu, aby obniżyć rachunki – wypróbuj alternatywę do tradycyjnych źródeł ciepła. Montujemy pompy ciepła w Krakowie, które są doskonałym zamiennikiem kotła elektrycznego, gazowego czy olejowego. Koszt eksploatacji pomp ciepła jest o wiele niższy niż w przypadku pozostałych wymienionych źródeł ciepła – ocenia się, że urządzenie to, zużywając 1 kWh energii elektrycznej, jest w stanie dostarczyć od 3 do 5 kWh ciepła.

  Dlaczego warto zamontować pompę ciepła?

  Być może od jakiegoś czasu chodzi za Państwem montaż pompy ciepła w Krakowie. Jak się okazuje, rozwiązanie to jest nie tylko ekonomiczne, ale też ekologiczne. To bardzo ważne szczególnie w miejscach o tak zanieczyszczonym powietrzu, jak ma to miejsce w Krakowie. Jakie jeszcze korzyści niesie jej montaż? Urządzenie to nie wymaga dodatkowych kominów spalinowych, zbiornika na olej opałowy czy przyłącza gazowego. Odpowiednio wybrana i zainstalowana pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa, gdyż nie wymaga stosowania żadnego opału. Podczas jej użytkowania nie powstają żadne spaliny i inne zanieczyszczenia, więc jest rozwiązaniem bardzo przyjaznym dla środowiska naturalnego.

  Montaż pompy ciepła to nie tylko realne oszczędności, ale też ukłon w stronę środowiska. Co ważne, mogą państwo skorzystać z rządowych programów pomocy – i to nie tylko w Krakowie! Możliwe to jest, montując pompy ciepła w Katowicach, Tychach, Bielsko-białej i innych miejscowościach województw śląskiego i małopolskiego. Pieniądze kierowane są do właścicieli budynków, którzy chcą postawić na odnawialne źródła energii, między innymi pompy ciepła.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Dobór i montaż pomp ciepła

  Oferta WASO KLIM obejmuje wszelkiego rodzaju usługi związane z doborem i montażem pomp ciepła w Krakowie. Naszym Klientom proponujemy różne rodzaje tych urządzeń: gruntowe, montowane wewnątrz budynku, najczęściej w pomieszczeniu gospodarczym, a także powietrzno-wodne, które umiejscawiane są najczęściej przy ścianie zewnętrznej budynku; zajmujemy się też montażem pomp ciepła do c.w.u., które pozwalają na znacznie obniżenie kosztów ogrzewania wody. Jeśli nie są Państwo pewni, który typ będzie odpowiedni w przypadku Państwa budynku, służymy fachową poradą – telefonicznie, przez Internet lub na miejscu. Po ustaleniu szczegółów zamówienia wysyłamy w dogodnym dla Państwa terminie naszą ekipę monterską, która zajmuje się instalacją urządzenia.

  Budynek mieszkalny

  Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis pomp ciepła w Krakowie

  Oprócz montażu zapewniamy również profesjonalny serwis pomp ciepła w Krakowie. Regularne inspekcje pozwalają na wydłużenie okresu eksploatacji urządzenia, a także uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z pojawieniem się awarii. Jeśli jeden lub więcej elementów pompy ulegnie uszkodzeniu, wymienimy je na nowe. Wszystkie informacje na temat przeprowadzonych prac zapisujemy w książeczce serwisowej, którą zakładamy dla każdego zamontowanego urządzenia. Dzięki temu dokładnie wiemy, jakie komponenty były wymieniane, czy kiedy pompa była ostatnio poddawana przeglądowi. Oferujemy naszym klientom gwarancyjny i pogwarancyjny serwis pomp ciepła.

  Instalacja pompy ciepła w Krakowie z WASO KLIM

  Czym wyróżnia się nasza oferta i dlaczego warto z niej skorzystać? Dlaczego warto zamontować pompę ciepła w swoim domu właśnie z naszą firmą? WASO KLIM oferuje:

  • wsparcie doświadczonych specjalistów,
  • pompy ciepła od najlepszych, cenionych na całym świecie producentów,
  • darmowa wycena i bezpłatne doradztwo w wyborze pompy ciepła,
  • gwarancyjny i pogwarancyjny serwis pomp ciepła,
  • konkurencyjne ceny pomp ciepła w Krakowie,
  • pełna dyspozycyjność 24 h 7 dni w tygodniu.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy WASO KLIM. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas usług związanych z pompami ciepła w Krakowie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie udzielmy wszelkich niezbędnych informacji.

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii