Napisz do nas

  Klientów z Krzeszowic i okolic serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty pomp ciepła. W WASO KLIM współpracujemy ze światowymi producentami, którzy cieszą się renomą i zaufaniem, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu rozwiązania nie tylko nowoczesne i energooszczędne, ale także wyróżniające się niską ceną zakupu, montażu i ciągłej eksploatacji. W ofercie posiadamy pompy ciepła do CWU, gruntowe i powietrze-woda dedykowane różnym rodzajom budynków. Ekologiczne systemy umożliwiają dostarczenie pomieszczeniom ciepła zimą i ich chłodzenia w okresie wiosenno-letnim, a także pozwalają na stałe ogrzewanie wody. Dodatkowo na terenie Krzeszowic i pobliskich miejscowości świadczymy usługi z zakresu montażu i serwisu pomp ciepła.

  Pompy ciepła Krzeszowice

  Wszystkie prace wykonujemy z należytą rzetelności i bezpieczeństwem.
  Wybór właściwych pomp ciepła może sprawiać problem, a dobór nieodpowiedniego systemu stwarza ryzyko występowania częstych awarii i podwyższonych rachunków za energię. Właśnie dlatego w WASO KLIM mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego doradztwa prowadzonego przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników w Krzeszowicach. Co więcej, umożliwiamy także dokonanie darmowej wyceny realizacji montażu i instalacji wybranych pomp ciepła. Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

  W WASO KLIM oferujemy profesjonalny montaż pomp ciepła oraz ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii