Napisz do nas

W bogatej ofercie WASO KLIM czekają na Państwa pompy ciepła dostępne w konkurencyjnych cenach. Tego typu rozwiązania są znakomitą alternatywą dla paliw kopalnych, których regularne używanie może wiązać się z koniecznością ponoszenia bardzo wysokich kosztów.

Pompy ciepła Mikołów

Proponowane systemy pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu cechują się niezawodnością działania, nowoczesną funkcjonalnością i co najważniejsze – energooszczędnością. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy chcieliby wyposażyć posiadane budynki na terenie Mikołowa i okolic w pompy ciepła. W asortymencie posiadamy rozwiązania dedykowane różnym obiektom, wśród których nie zabrakło pomp ciepła gruntowych, do CWU i wariantu powietrze-woda. Dodatkowo w WASO KLIM zapewniamy ich profesjonalny montaż i serwis w Mikołowie.
Jeśli są Państwo zainteresowani instalacją energooszczędnego rozwiązania, jakim są pompy ciepła, w swoich domach, biurach czy też obiektach na terenie Mikołowa i okolic, serdecznie zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu. Specjaliści WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji, zapewniając profesjonalne i bezpłatne doradztwo umożliwiające uzyskanie niezbędnej pomocy w wyborze systemu dopasowanego do Państwa potrzeb. Co więcej, oferujemy również darmową wycenę zakupu i montażu interesujących jednostek. Zapraszamy!

W WASO KLIM oferujemy profesjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami montaż pomp ciepła oraz ich serwis w konkurencyjnych cenach.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii