pompa ciepła w mieszkaniu

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Jeżeli szukają Państwo łatwego sposobu na stałe obniżenie rachunków za ogrzewanie oraz ciepłą wodę, to warto zwrócić uwagę na pompy cieplne. Ten typ instalacji odznacza się niskimi kosztami utrzymania. Sam montaż lepiej pozostawić profesjonalistom, którzy zrobią to szybko i starannie bez zbędnych problemów. Takich doświadczonych specjalistów można będzie znaleźć w firmie WASO KLIMA. Jest to wykwalifikowana kadra, która za każdym razem będzie służyć pomocą. Skorzystanie z usług WASO KLIMA to większa pewność, że instalacja będzie prawidłowo zainstalowana i spełniać jak najlepiej swoje wyznaczone zadanie. A Państwo będą mogli się cieszyć tanim ogrzewaniem i ciepłą wodą dzięki takiemu ekologicznemu rozwiązaniu, jakim jest energia słoneczna.

Dobór pomp cieplnych

Firma WASO KLIMA oferuje pełną gamę różnych typów pomp cieplnych od najbardziej renomowanych producentów, którzy są liderami na europejskim rynku. Firma kieruje się jedną zasadą: do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dzięki odpowiedniemu wywiadowi oraz profesjonalnym konsultacjom przeprowadzonym przez eksperta będzie można dobrać odpowiednią ofertę. W zależności od rodzaju budynku, powierzchni działki i wybranego typu instalacji wykwalifikowany pracownik dokona odpowiedniej wyceny oraz niezbędnego kosztorysu całej inwestycji. Będzie również w stanie odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości, a także pytania, jakie Państwo zadadzą. Dzięki temu będzie można bardzo szybko przejść już do etapu samego montażu.

projekt pomp ciepła w budynku mieszakalnym
montaż pomp ciepła i systemów wentylacji przez specjalistów z Waso Klim

Montaż pomp cieplnych

Sam proces montażu instalacji pomp cieplnych nie stanowi dla firmy WASO KLIMA wielkiego wyzwania. Gwarantujemy fachową i sprawnie wykonaną pracę. Każdy pracownik posiada spore doświadczenie i odbywa odpowiednie szkolenia, żeby sprostać coraz większym wymaganiom na rynku. Wszyscy posiadają odpowiednie narzędzia potrzebne do montażu, a także narzędzie diagnostyczne potrzebne do sprawdzenia poprawności działania pomp cieplnych.