Napisz do nas

  Pompy ciepła to niedroga, energooszczędna i niezawodna alternatywa dla paliw kopalnych. W ofercie WASO KLIM znajdą Państwo takie rozwiązania jak pompy ciepła gruntowe, do CWU i powietrze-woda, cieszące się coraz większą popularnością wśród polskich klientów.

  Pompy ciepła Mysłowice

  Proponowane systemy są znakomitym sposobem na zapewnienie budynkom optymalnej temperatury i zimą, i latem oraz całoroczne ogrzewanie wody. Znajdujące się w przygotowanej ofercie systemy są produkowane przez znane i cenione na całym świecie marki, które cieszą się renomą w branży. Co więcej, wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje zespołu WASO KLIM umożliwiają nam przeprowadzanie profesjonalnego montażu oferowanych pomp ciepła, a także ich serwisowania na terenie Mysłowic i okolic. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny.
  Z myślą o wszystkich klientach firma WASO KLIM umożliwia skorzystanie z bezpłatnego doradztwa dedykowanego mieszkańcom Mysłowic i pobliskich miejscowości. Dzięki niemu mogą Państwo uzyskać fachową pomoc i poznać szczegóły oferowanych rozwiązań bez jakichkolwiek zobowiązań finansowych.

  W przypadku zainteresowania dostępnymi systemami dokonujemy również darmowej wyceny pozwalającej na poznanie kosztów instalacji jeszcze przed jej zakupem i rozpoczęciem montażu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
  Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu pomp ciepła i ich serwisu znajdujących się w ofercie WASO KLIM, dzięki którym energooszczędne systemy będą działać niezawodnie przez wiele lat.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii