Napisz do nas

Pompy ciepła to niedroga, energooszczędna i niezawodna alternatywa dla paliw kopalnych. W ofercie WASO KLIM znajdą Państwo takie rozwiązania jak pompy ciepła gruntowe, do CWU i powietrze-woda, cieszące się coraz większą popularnością wśród polskich klientów.

Pompy ciepła Mysłowice

Proponowane systemy są znakomitym sposobem na zapewnienie budynkom optymalnej temperatury i zimą, i latem oraz całoroczne ogrzewanie wody. Znajdujące się w przygotowanej ofercie systemy są produkowane przez znane i cenione na całym świecie marki, które cieszą się renomą w branży. Co więcej, wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje zespołu WASO KLIM umożliwiają nam przeprowadzanie profesjonalnego montażu oferowanych pomp ciepła, a także ich serwisowania na terenie Mysłowic i okolic. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny.
Z myślą o wszystkich klientach firma WASO KLIM umożliwia skorzystanie z bezpłatnego doradztwa dedykowanego mieszkańcom Mysłowic i pobliskich miejscowości. Dzięki niemu mogą Państwo uzyskać fachową pomoc i poznać szczegóły oferowanych rozwiązań bez jakichkolwiek zobowiązań finansowych.

W przypadku zainteresowania dostępnymi systemami dokonujemy również darmowej wyceny pozwalającej na poznanie kosztów instalacji jeszcze przed jej zakupem i rozpoczęciem montażu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu pomp ciepła i ich serwisu znajdujących się w ofercie WASO KLIM, dzięki którym energooszczędne systemy będą działać niezawodnie przez wiele lat.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii