Napisz do nas

  Dostępne w ofercie WASO KLIM pompy ciepła to systemy dedykowane budynkom wymagającym stałego ogrzewania lub chłodzenia i zapewnienia optymalnej temperatury wody. Rozwiązania pochodzące od renomowanych, światowych producentów są energooszczędne, ekonomiczne i co najważniejsze – łatwe w codziennej eksploatacji.

  Pompy ciepła Olkusz

  Posiadamy pompy ciepła typu powietrze-woda, do CWU i gruntowe, które są znakomitą alternatywą dla popularnych paliw kopalnych. W WASO KLIM stawiamy wyłącznie na sprawdzone i najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że wybrane systemy będą inwestycją na długie lata. Z myślą o klientach z Olkusza i pobliskich miejscowości oferujemy również profesjonalny serwis i montaż pomp ciepła przeprowadzany przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców.
  Specjaliści WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji, oferując darmowe doradztwo z zakresu pomp ciepła. W trakcie proponowanych konsultacji mogą Państwo nie tylko dowiedzieć się, który z dostępnych systemów sprawdzi się najlepiej w posiadanym budynku, ale także zadać wszystkie nurtujące Państwa pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Ponadto dokonujemy bezpłatnej wyceny instalacji wybranych pomp ciepła jeszcze przed rozpoczęciem prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

  Z myślą o Państwa bezpieczeństwie i zadowoleniu firma WASO KLIM oferuje montaż pomp ciepła na terenie Olkusza i okolic. Prace przeprowadzamy zgodnie z zasadami BHP i we wcześniej uzgodnionym, dogodnym dla Państwa terminie. Zapraszamy również do skorzystania z usługi serwisu systemów, w trakcie której nasi pracownicy sprawdzą, czy wszystkie elementy instalacji działają poprawnie i usuną ewentualne usterki.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Plany

  WASO KLIM może zagwarantować Państwu:

  • rzetelne i profesjonalne podejście,
  • konkurencyjne ceny pomp ciepła od światowych producentów,
  • darmową wycenę i bezpłatne doradztwo,
  • przejrzyste warunki współpracy,
  • fachowy montaż systemów oraz ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii