Napisz do nas

  Nowoczesne pompy ciepła to dla mieszkańców Raciborza rewelacyjne rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Urządzenia te charakteryzują się trwałością i doskonałą wydajnością, a przy tym są w stanie w 100% spełnić potrzeby cieplne danego obiektu. Ponadto ich działanie umożliwia także chłodzenie latem, a do ich zasilania wystarczy niewielka ilość energii elektrycznej z sieci lub podłączenie do ogniw fotowoltaicznych. W firmie WASO KLIM wykonujemy między innymi montaż pomp ciepła w Raciborzu. Wszelkie prace realizujemy z pełnym zaangażowaniem, dlatego dajemy gwarancję zadowolenia z naszych usług.

  Pompy ciepła Racibórz – montaż, serwis i projektowanie

  Największą zaletą proponowanych przez nas urządzeń jest ich wydajność. Powietrzne pompy ciepła są w stanie pracować nieprzerwanie przez nawet 50 lat, oczywiście wykorzystując do tego serwis pomp ciepła w Raciborzu WASO KLIM z minimalnymi wymaganiami względem cyklicznej obsługi. Często decydując się na pompy ciepła, cena zwraca naszą uwagę jako pierwsza – szczególnie dość wysoki koszt wstępnej inwestycji. Warto pamiętać, że koszt ten zwróci się w ciągu około 5 lat lub nawet szybciej. Rynek paliw jest niestabilny, dlatego cena za tonę surowca do ogrzewania z dnia na dzień może drastycznie wzrosnąć.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  WASO KLIM to doskonały partner do inwestycji

  Pompy ciepła to nasza specjalność, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą ekipą w całej Polsce. Wykonujemy między innymi montaż pomp ciepła w Raciborzu, a także oferujemy ich serwisowanie. Zapewniamy szybką realizację usług oraz bardzo atrakcyjne warunki.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii