Napisz do nas

Nowoczesne pompy ciepła to dla mieszkańców Raciborza rewelacyjne rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Urządzenia te charakteryzują się trwałością i doskonałą wydajnością, a przy tym są w stanie w 100% spełnić potrzeby cieplne danego obiektu. Ponadto ich działanie umożliwia także chłodzenie latem, a do ich zasilania wystarczy niewielka ilość energii elektrycznej z sieci lub podłączenie do ogniw fotowoltaicznych. W firmie WASO KLIM wykonujemy między innymi montaż pomp ciepła w Raciborzu. Wszelkie prace realizujemy z pełnym zaangażowaniem, dlatego dajemy gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Pompy ciepła Racibórz – montaż, serwis i projektowanie

Największą zaletą proponowanych przez nas urządzeń jest ich wydajność. Powietrzne pompy ciepła są w stanie pracować nieprzerwanie przez nawet 50 lat, oczywiście wykorzystując do tego serwis pomp ciepła w Raciborzu WASO KLIM z minimalnymi wymaganiami względem cyklicznej obsługi. Często decydując się na pompy ciepła, cena zwraca naszą uwagę jako pierwsza – szczególnie dość wysoki koszt wstępnej inwestycji. Warto pamiętać, że koszt ten zwróci się w ciągu około 5 lat lub nawet szybciej. Rynek paliw jest niestabilny, dlatego cena za tonę surowca do ogrzewania z dnia na dzień może drastycznie wzrosnąć.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

WASO KLIM to doskonały partner do inwestycji

Pompy ciepła to nasza specjalność, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą ekipą w całej Polsce. Wykonujemy między innymi montaż pomp ciepła w Raciborzu, a także oferujemy ich serwisowanie. Zapewniamy szybką realizację usług oraz bardzo atrakcyjne warunki.

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii