Napisz do nas

  Coraz więcej Polaków zwraca uwagę na energooszczędność wybieranych przez siebie rozwiązań dedykowanych ogrzewaniu budynków. W WASO KLIM przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną propozycję, dzięki której zapewnicie pomieszczeniom nie tylko ciepło zimą, ale także chłód w trakcie letnich, upalnych miesięcy oraz zagwarantują sobie Państwo stałe ogrzewanie wody.

  Pompy ciepła Ruda Śląska

  Pompy ciepła, bo to o nich oczywiście mowa, to jednostki pozwalające na oszczędność energii bez jednoczesnego uszczerbku na niezawodności działania urządzeń. W ofercie znajdą Państwo pompy ciepła powietrze-woda, do CWU i gruntowe, które pochodzą od renomowanych marek, cieszących się uznaniem w branży. Co więcej, klientów indywidualnych i biznesowych zachęcamy do skorzystania z usługi montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Rudy Śląskiej i okolic.
  Wybór właściwej pompy ciepła uzależniony jest od potrzeb i specyfiki danego budynku. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się, które z oferowanych przez WASO KLIM rozwiązań sprawdzi się idealnie w danej przestrzeni, to zachęcamy do skorzystania z usługi darmowego doradztwa. Konsultacje są prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Dodatkowo oferujemy również wykonanie bezpłatnej wyceny, dzięki której jeszcze przed podjęciem decyzji o instalacji pomp ciepła dowiedzą się Państwo, jakich kosztów należy się spodziewać. Zapraszamy do kontaktu!

  W WASO KLIM zapewniamy Państwu kompleksowe wsparcie – od pomocy w doborze właściwych pomp ciepła, aż po ich montaż oraz regularne serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne w Rudzie Śląskiej i okolicach. Lata doświadczenia sprawiły, że możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, ich rzetelność i terminowość oraz nowoczesne rozwiązania od renomowanych marek w niezwykle konkurencyjnych cenach.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii