Napisz do nas

W dobie wzrastających cen na paliwa kopalne, warto rozejrzeć się za ekologicznym i tańszym ogrzewaniem domu, jakimi są nowoczesne systemy pomp cieplnych. W firmie WASO KLIM posiadamy szeroką ofertę urządzeń, jak powietrzne lub gruntowe pompy cieplne od najlepszych światowych producentów, w bardzo atrakcyjnych cenach. Montaż, serwis oraz regulację systemu jesteśmy w stanie wykonać na terenie Rybnika oraz jego okolic. Pompy cieplne to bardzo ciekawa alternatywa dla standardowego ogrzewania, która jest chwalona za swoją stabilność, małą awaryjność podzespołów oraz niskie koszty eksploatacji. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą starannością, dlatego zachęcamy do zainteresowania się ofertą pomp cieplnych od WASO KLIM. Oferujemy szybką realizację w bardzo konkurencyjnych cenach!

Pompy ciepła WASO KLIM Rybnik – serwis, montaż, naprawy

Personel WASO KLIM to najlepsi fachowcy w swojej klasie. Oferują szybkie, bezpieczne oraz profesjonalne naprawy, montaż oraz przedłużający znacznie czas eksploatacji pomp cieplnych serwis i regulację aparatury. Nasza kompleksowa oferta jest dostępna na terenie całego Rybnika oraz w jego okolicach. Trzeba jedynie się skontaktować z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik udzieli wszystkich informacji, umówi na darmową wycenę, a także wstępnie oszacuje koszty inwestycji. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta!

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ wszyscy nasi pracownicy przeszli wymagane szkolenia i posiadają wszystkie potrzebne narzędzia. Gwarantujemy dojazd w każde miejsce na terenie Rybnika oraz w okolicach, a prace będę wykonywane z należytą dokładnością i według surowych norm budowlanych oraz BHP. Serwis, montaż oraz naprawa pomp cieplnych w WASO KLIM to pewność, że dostaną Państwo dobrze działające ogrzewanie, które może służyć w domu przez długie lata. Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z naszym wachlarzem usług!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie