Napisz do nas

  Szukasz ekologicznego i taniego sposobu na ogrzanie domu? Polecamy znakomitą alternatywę do tradycyjnych źródeł energii – pompy ciepła. Jeśli planują Państwo sprawić sobie takie urządzenie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. WASO KLIM od wielu lat zajmuje się montażem pomp ciepła w Rybniku. Nasze urządzenia mogą być zainstalowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w blokach mieszkalnych. W zależności od warunków gruntowych i indywidualnych potrzeb Klienta montujemy jeden z dwóch rodzajów pomp:

  • gruntową – droższą w instalacji, ale tańszą w eksploatacji,
  • powietrze-woda – tańszą w montażu, ale droższą w eksploatacji.

  Zajmujemy się również instalacją pomp ciepła do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko montaż, ale także serwis pomp ciepła, w którego trakcie sprawdzamy, jak pracuje jej instalacja oraz w jakim stanie znajdują się poszczególne jej elementy. Dobrą praktyką będzie zapraszanie serwisanta przynajmniej raz w roku.

  Dobór, montaż i serwis pomp ciepła w Rybniku

  Pracownicy WASO KLIM zajmują się nie tylko doborem urządzeń do danego budynku, ale również montażem pomp ciepła w Rybniku. Zapewniamy także gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń. Kompleksowe podejście sprawia, że mają Państwo zapewniona obsługę profesjonalistów od momentu sporządzania wyceny, przez montaż, aż po późniejsze naprawy przez cały czas posiadania pompy ciepła. Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie na podstawie wymagań klienta oraz budynku. Dzięki temu już na wstępnym etapie możemy oszacować koszt inwestycji.

  Dlaczego warto zamontować pompę ciepła?

  Ogrzanie całego domu to często nie lada wyzwanie. Nie tylko pod względem logistycznym, ale również finansowanym. Dlatego też wiele osób decyduje się na montaż pompy ciepła w Rybniku. Poznaj korzyści tego urządzenia.

  • Czynnik ekonomiczny – urządzenie to potrafi „zamienić” jedną kilowatogodzinę energii elektrycznej na trzy do pięciu kilowatogodzin ciepła.
  • Czynnik ekologiczny – zasoby paliw kopalnych stale maleją i trend ten na pewno nie ulegnie zmianie. Pompa ciepła nie wymaga żadnego nieodnawialnego źródła energii – w zależności od budowy wykorzystuje ciepło z gruntu lub otaczającego powietrza.
  • Czynnik funkcjonalny – bezobsługowość, gdyż nie wymagają ładowania opału oraz bezpieczeństwo – ich użytkowanie nie stwarza ryzyka wybuchu czy zaczadzenia.

  Choć montaż pompy ciepła jest poważną i dość kosztowną inwestycją, zwraca się ona z nawiązką w perspektywie wieloletniej.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Współpracuj z najlepszymi – pompy ciepła od WASO KLIM

  Zastanawiają się Państwo nad montażem pompy ciepła w Rybniku przez naszą firmę? Korzyści współpracy z WASO KLIM to:

  • indywidualne i kompleksowe podejście od etapu planowania, aż po montaż i naprawy,
  • gwarancyjny i pogwarancyjny serwis pomp ciepła,
  • urządzenia renomowanych producentów,
  • konkurencyjne ceny pomp ciepła w Rybniku,
  • doradztwo doświadczonych pracowników 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty pomp ciepła w Rybniku, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i pomocą.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii