Napisz do nas

  Pompa ciepła to ekologiczny i tani sposób na ogrzanie domu, będący znakomitą alternatywą dla bardziej tradycyjnych, nieodnawialnych źródeł energii. Jeśli planują Państwo sprawić sobie takie urządzenie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. WASO KLIM od wielu lat zajmuje się montażem pomp ciepła w Rybniku. Nasze urządzenia mogą być zainstalowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w blokach mieszkalnych. W zależności od warunków gruntowych i indywidualnych potrzeb Klienta montujemy jeden z dwóch rodzajów pomp: gruntową, droższą w instalacji, ale tańszą w eksploatacji, lub powietrze-woda, tańszą w montażu, ale droższą w eksploatacji. Zajmujemy się również instalacją pomp ciepła do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko montaż, ale także serwis pomp ciepła, w którego trakcie sprawdzamy, jak pracuje jej instalacja oraz w jakim stanie znajdują się poszczególne jej elementy. Dobrą praktyką będzie zapraszanie serwisanta przynajmniej raz w roku.

   

  Dlaczego warto zdecydować się na montaż pompy ciepła?

  Główną zachętą dla montażu pompy ciepła jest dla większości osób czynnik ekonomiczny. I nic w tym dziwnego, bo urządzenie to potrafi „zamienić” jedną kilowatogodzinę energii elektrycznej na trzy do pięciu kilowatogodzin ciepła. Kolejnym argumentem za wybraniem pompy ciepła jest jej ekologiczność. Zasoby paliw kopalnych stale maleją i trend ten na pewno nie ulegnie zmianie. Pompa ciepła nie wymaga żadnego nieodnawialnego źródła energii – w zależności od budowy wykorzystuje ciepło z gruntu lub otaczającego powietrza. Dodatkowymi zaletami tych urządzeń są bezobsługowość, gdyż nie wymagają ładowania opału, jak również bezpieczeństwo – ich użytkowanie nie stwarza ryzyka wybuchu czy zaczadzenia. Choć montaż pompy ciepła jest poważną i dość kosztowną inwestycją, zwraca się ona z nawiązką w perspektywie wieloletniej.

  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty pomp ciepła w Rybniku, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i pomocą.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii