przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Profesjonalny serwis pomp ciepła

Każde urządzenie wymaga profesjonalnego serwisu, który pozwala na znaczne wydłużenie czasu eksploatacji pomp cieplnych, a także uniknięcia dodatkowych, poważnych kosztów, jakie mogą wyniknąć z niewykrytych na czas awarii. WASO KLIMA to profesjonalne przedsiębiorstwo, które oferuje szeroką ofertę serwisową. Doświadczona kadra serwisantów zapewnia ciągłą pieczę nad urządzeniem, dba o jego odpowiednie wyregulowanie, wymienia zepsute podzespoły oraz zwiększa jego efektywność. WASO KLIMA zajmuje się regularnym serwisem i naprawą bardzo drobnych awarii, dzięki czemu klient nie będzie narażony na zbędne koszta, jak wymiana całej grupy podzespołów, które uległy zepsuciu.

Praca serwisu WASO

Profesjonalny serwis firmy WASO KLIMA dba o każdego klienta z jak największą troską. Każda instalacja cieplna posiada własną książeczkę serwisową. Wpisywane są do niej wszystkie informacje i uwagi w trakcie przeprowadzonych akcji serwisowych. Adnotacje o wymienionych podzespołach oraz cała lista większych i mniejszych usterek, jaka mogła nastąpić w trakcie eksploatacji urządzenia. Dzięki temu każdy pracownik będzie mógł postawić trafną i szybką diagnozę, co znacznie skróci ewentualną naprawę lub sprawne wyregulowanie podzespołów pompy cieplnej. Pracownicy serwisu WASO KLIMA są profesjonalistami i postarają się być jak najszybciej na miejscu, w wypadku zgłoszenia awarii.

serwis rekuperacji i pomp ciepła przez specjalistów Waso Klim
Komfort cieplny

Doświadczenie na rynku

WASO KLIM to przedsiębiorstwo z ponad 10-letnim stażem. Przez ten cały okres zbierano konieczne doświadczenie przy naprawach, wymianach i konserwacjach różnego typu urządzeń. Dzięki naszej fachowej wiedzy zdobyliśmy zaufanie dużego grona klientów, którzy z chęcią korzystają z naszych usług i dalej pozwalają serwisować swoje wszystkie instalacje. To idealna okazja dla Państwa, żeby przekonać się o profesjonalizmie firmy oraz bardzo konkurencyjnych stawkach rynkowych.