Napisz do nas

    Nie da się ukryć, że ogrzewanie budynków nieodnawialnymi źródła energii, takimi jak węgiel czy gaz ziemny, ma negatywny wpływ na środowisko naturalne. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego stanu rzeczy, szukając bardziej ekologicznych rozwiązań grzewczych. Jednym z nich są pompy ciepła, które czerpią energię cieplną z otoczenia: powietrza, gruntu lub wody, by następnie przy pomocy energii elektrycznej zamienić ją na ciepło przekazywane do układu grzewczego budynku.

    Jeśli mieszkają Państwo w województwie śląskim i chcieliby założyć pompę ciepła w swoim domu bądź innym obiekcie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą WASO KLIM. Na podstawie rozmowy z klientem oraz inspekcji na miejscu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią pompę ciepła do każdego budynku. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są nowoczesne i pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że inwestują w produkt najwyższej jakości. W zakres naszych usług wchodzi także serwis pomp ciepła, w tym wykonywanie przeglądów, które pozwalają uniknąć poważniejszych usterek. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o kontakt, a chętnie na nie odpowiemy.

    Dlaczego warto zdecydować się na montaż pompy ciepła?

    Montaż pompy ciepła to nie tylko rozwiązanie ekologiczne, ale i ekonomiczne. Pompa ciepła należy do najtańszych w eksploatacji sposobów ogrzewania budynku – roczny koszt ogrzania domu o powierzchni 150-200 m2 wynosi zaledwie 1500-2000 złotych. Co więcej, latem, gdy ogrzewanie zazwyczaj nie jest potrzebne, urządzenie to wcale nie staje się bezużyteczne – dzięki wykorzystaniu niskiej temperatury dolnego źródła ciepła bądź przez odwróconą pracę pompa ciepła może chłodzić wnętrze mieszkania. Użytkowanie pompy ciepła nie prowadzi do powstawania spalin oraz jest całkowicie bezpieczne, gdyż w przeciwieństwie na przykład do ogrzewania gazowego nie stwarza ryzyka wybuchu oraz zaczadzenia.

    Zadzwoń do nas: 664 969 190