Napisz do nas

  Wzrastające ceny na benzynę, węgiel lub gaz to narastający problem z coraz droższym ogrzewaniem dla domów. W takim wypadku warto zainteresować się bogatą ofertą firmy WASO KLIM, oferującą pompy ciepła w Sosnowcu. Jako firma z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalnym montażem pomp gruntowych oraz powietrznych. Bazujemy wyłącznie na urządzeniach sprawdzonych i doświadczonych producentów rozpoznawalnych na całym świecie. Wszystko to gwarantuje naszym klientom urządzenia najwyższej jakości działające sprawnie i wydajnie przez lata.

  Oferujemy kompleksowy montaż i serwis pomp ciepła w Sosnowcu i okolicy w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to doskonała okazja do wymiany ogrzewania na urządzenie bardziej przyjazne środowisku naturalnemu i dla naszego portfela. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonujemy z należytą precyzją i profesjonalizmem, ponieważ klient jest dla nas najważniejszy. Montaż i serwis pomp cieplnych od WASO KLIM w Sosnowcu to szybka realizacja i gwarancja jakości!

  Dobór i montaż pomp ciepła

  Potrzebują Państwo doboru lub montażu pompy ciepła? Dotychczasowe urządzenie nie spełnia oczekiwań lub chcieliby Państwo zmienić sposób ogrzewania budynku? Specjaliści z naszej firmy zapewniają dobór i montaż pomp ciepła w Sosnowcu oraz okolicznych miejscowościach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i proponujemy systemy dopasowane do potrzeb budynku oraz jego mieszkańców. Nasza darmowa wycena pozwoli określić optymalny rodzaj pompy oraz wstępną wysokość kosztów, jakie będzie trzeba ponieść przy zakładaniu aparatury na terenie posesji. Nasza dobrze wykształcona kadra odpowie na wszystkie pytania związane z tematem ekologicznego ogrzewania za pomocą pompy ciepła. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę, zapewnimy podłączenie pompy ciepła w Sosnowcu.

  Naprawy i serwis pomp ciepła w Sosnowcu

  Pracownicy WASO KLIM to profesjonaliści, którzy nie boją się trudnych wyzwań. Jesteśmy gotowi na serwis pomp ciepła w Sosnowcu. Wystarczy zamówić naszą usługę telefonicznie lub wysyłając wiadomość na skrzynkę mailową. Kompleksowa oferta naprawy i serwisu pomp ciepła zawiera pomoc w trakcie jakiejkolwiek awarii, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także rutynowy serwis zgodnie z zaleceniami producenta. Prace wykonujemy szybko, sprawnie i zgodnie z wymaganiami sztuki budowlanej oraz przepisów BHP. Pracowników wyposażyliśmy w nowoczesne urządzenie diagnostyczne oraz narzędzia, które pomogą w szybkiej i profesjonalnej realizacji prac.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Wybierz pompę ciepła z WASO KLIM

  Pompami ciepła zajmujemy się nieprzerwanie od 2006 roku. Mamy za sobą wiele realizacji i cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów. Co daje Państwu współpraca z WASO KLIM? To przede wszystkim:

  • kompleksowa obsługa od doboru i wyceny, przez montaż, przeglądy i dalszy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny,
  • doradztwo wyspecjalizowanej kadry pracowników,
  • pełna dyspozycyjność w razie awarii 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • konkurencyjne ceny pomp ciepła w Sosnowcu,
  • sprawdzone urządzenia renomowanych producentów.

  Oferta WASO KLIMto doskonały wybór, który gwarantuje tanie i ekologiczne źródło do ogrzewania domu. Zachęcamy do kontaktu, aby zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii