Napisz do nas

  Wzrastające ceny na benzynę, węgiel lub gaz to narastający problem z coraz droższym ogrzewaniem dla domów. W takim wypadku warto zainteresować się bogatą ofertą firmy WASO KLIM, oferującą pompy ciepła gruntowe lub powietrzne Te tanie w eksploatacji i bardzo ekologiczne urządzenia od doświadczonych producentów, są gwarancją bezpiecznego źródła ogrzewania i bardzo niskiej awaryjności. Oferujemy kompleksowe usługi montażu, naprawy i serwisu na terenie Sosnowca w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to doskonała okazja do wymiany ogrzewania na urządzenie bardziej przyjazne środowisku naturalnemu i dla naszego portfela. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonujemy z należytą precyzją i profesjonalizmem, ponieważ klient jest dla nas najważniejszy. Montaż oraz serwis pomp cieplnych od WASO KLIM to szybka realizacja i gwarancja jakości!

  Pompy ciepła WASO KLIM Sosnowiec – serwis, montaż, naprawy

  Pracownicy WASO KLIM to prawdziwi profesjonaliści, którzy nie boją się naprawdę trudnych wyzwań. Jesteśmy gotowi na wykonanie montażu lub serwisu pomp cieplnych w każdym miejscu Sosnowca. Wystarczy zamówić naszą usługę telefonicznie lub wysyłając wiadomość na skrzynkę mailową. Nasza darmowa wycena pozwoli określić optymalny rodzaj pompy oraz wstępną wysokość kosztów, jakie będzie trzeba ponieść przy zakładaniu aparatury na terenie posesji. Nasza dobrze wykształcona kadra odpowie na wszystkie pytania związane z tematem ekologicznego ogrzewania za pomocą pompy ciepła.

  Kompleksowa oferta montażu, serwisu oraz naprawy ekologicznych pomp ciepła to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mieszkańców Sosnowca. Prace będą wykonywane szybko, sprawnie i zgodnie z wymaganiami sztuki budowlanej oraz przepisów BHP. Pracowników wyposażyliśmy w nowoczesne urządzenie diagnostyczne oraz narzędzia, które pomogą w szybkiej i profesjonalnej realizacji prac. Oferta WASO KLIM to doskonały wybór, który gwarantuje tanie i ekologiczne źródło do ogrzewania domu. Zachęcamy do kontaktu, aby zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii