Napisz do nas

  Zwiększające się koszty ogrzewania na paliwa kopalne, są coraz większą zmorą dla mieszkańców Tarnowskich Gór. Dlatego warto zainteresować się tanim i ekologicznym rozwiązaniem, jakim są powietrzne lub gruntowe pompy ciepła, których montaż i serwis można zamówić w WASO KLIM. To tani i mało awaryjny sposób na ekologiczne ogrzewanie domostw, które jest znacznie bezpieczniejsze w użytkowaniu oraz mniej podatne na duże wahania koniunktury ropy lub węgla. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi na terenie całych Tarnowskich Gór, w bardzo atrakcyjnych konkurencyjnych stawkach. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne. Zadania realizujemy szybko i sprawnie, z ogromnym zaangażowaniem, żeby klient mógł się cieszyć ciepłem w domu pochodzącym z pompy cieplnej. W WASO KLIM gwarantujemy profesjonalne wykonanie oraz szybką realizację!

  Pompy ciepła WASO KLIM Tarnowskie Góry – serwis, montaż, naprawy

  W WASO KLIM zatrudniamy tylko najlepszych pracowników, którzy są mistrzami w swoim fachu. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenie montażu pompy cieplnej na terenie Tarnowskich Gór oraz okolic. Oferujemy również serwis oraz naprawy urządzeń, które pomogą w znacznie dłuższej eksploatacji. Wystarczy jedynie zadzwonić lub wysłać wiadomość a nasi pracownicy dokonają darmowej wyceny i udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat działania pomp cieplnych. Nasi pracownicy to gwarancja dobrze wykonanego zlecenia.

  Nasza oferta montażu, serwisu oraz naprawy to doskonały wybór dla wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór, którzy chcą zainwestować w ekologiczny sposób ogrzewania domu. Prace na terenie posesji będą realizowane starannie, w szybkim tempie, z poszanowanie przepisów BHP oraz z zachowanie komfortu mieszkańców. Pompy cieplne od WASO KLIM to najlepszy z możliwych wyborów, który pomoże ulżyć środowisku naturalnemu oraz portfelowi. Zapraszamy do kontaktu, żeby poznać więcej szczegółów na temat naszej bogatej oferty.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii