Napisz do nas

  Pompy ciepła to doskonała alternatywa dla paliw kopalnych, pozwalająca na zapewnienie budynkom ciepła przy jednoczesnej znacznej oszczędności energii. Firma WASO KLIM dobiera i montuje pompy ciepła w Tychach. Proponujemy nowoczesne, łatwe w użytkowaniu rozwiązania, które pozwolą zmniejszyć rachunki za prąd. Oprócz tego oferowane przez nas pompy ciepła nie tylko zapewniają grzanie pomieszczeń zimą, ale również pozwalają ochłodzić je latem. Proponujemy kompleksowe usługi obejmujące dobór, wycenę, montaż, a także późniejsze przeglądy i serwis pomp ciepła w Tychach. Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania z programu zdrowe powietrze. Zdajemy sobie sprawę, że ekologiczne rozwiązania stają się z roku na rok coraz popularniejsze. Dlatego też stale pracujemy nad tym, by proponować klientom jak najlepsze systemy i urządzenia. Oferowane przez nas wysokiej klasy pompy ciepła marek znanych na całym świecie to zdecydowanie jedne z najważniejszych korzyści współpracy z naszą firmą.

  Montaż i dobór pomp ciepła w Tychach

  Proponujemy Państwu montaż i dobór pomp ciepła w Tychach. Zespół naszych fachowców po uzgodnieniu niezbędnych szczegółów wykona je w dogodnym dla Państwa terminie przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Co więcej, zajmujemy się również serwisem tego typu rozwiązań, dzięki któremu mogą Państwo regularnie sprawdzać stan pomp i naprawić ewentualne awarie. Pracujemy na systemach najlepszych producentów na świecie, wśród których znalazły się pompy ciepła gruntowe, powietrze-woda i do CWU w bardzo konkurencyjnych cenach. Pomagamy w wyborze właściwego systemu oraz świadczymy usługi z zakresu montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Tychów i okolic. Do skorzystania z przygotowanej oferty zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Dom jednorodzinny

  WASO Klim, czyli niezawodne pompy ciepła w Tychach

  Kluczem do prawidłowego działania pompy ciepła jest wybranie specjalistów, którzy przeprowadzą Państwa przez cały proces instalacji – od doboru, przez montaż i późniejszy serwis. Jeśli chcą państwo wybrać firmę montującą pompy ciepła w Tychach – zachęcamy do skorzystania z usług WASO KLIM. Co ważne, oferujemy nie tylko pompy ciepła, ale również wentylację w Tychach. Współpraca z nami to zatem kompleksowe usługi, a także:

  • przejrzyste warunki współpracy i doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • pompy ciepła renomowanych producentów,
  • fachowy montaż i serwis w dogodnych dla Państwa terminach,
  • darmowa wycena i dobór urządzeń,
  • konkurencyjne ceny pomp ciepła w Tychach,
  • serwis klimatyzacji i regularne przeglądy.

  Firma WASO KLIM prowadzi bezpłatne doradztwo z zakresu pomp ciepła dedykowane wszystkim klientom z Tychów i okolicy. Oferowane konsultacje to doskonała okazja, aby zapytali Państwo jednego z naszych specjalistów o wszystkie kwestie, które mogą być dla Państwa niezrozumiałe, i uzyskali niezbędną pomoc w wyborze właściwych systemów. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny pozwalającej na oszacowanie kosztów realizacji zlecenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii