Napisz do nas

  Pompy ciepła, które znajdą Państwo w ofercie WASO KLIM, to doskonała alternatywa dla paliw kopalnych, pozwalająca na zapewnienie budynkom ciepła przy jednoczesnej znacznej oszczędności energii. Proponowane rozwiązania są nowoczesne, łatwe w użytkowaniu, umożliwiają zmniejszenie rachunków za prąd, a dodatkowo są znakomitym sposobem nie tylko na ogrzewanie pomieszczeń zimą, ale także ich chłodzenie latem.

  Pompy ciepła Tychy

  Oferujemy Państwu systemy od jednych z najlepszych producentów na świecie, wśród których znalazły się pompy ciepła gruntowe, powietrze-woda i do CWU w bardzo konkurencyjnych cenach. Pomagamy w wyborze właściwego systemu oraz świadczymy usługi z zakresu montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Tychów i okolic. Do skorzystania z przygotowanej oferty zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych!

  Firma WASO KLIM prowadzi bezpłatne doradztwo z zakresu pomp ciepła dedykowane wszystkim klientom z Tychów. Oferowane konsultacje to doskonała okazja, aby zapytali Państwo jednego z naszych specjalistów o wszystkie kwestie, które mogą być dla Państwa niezrozumiałe, i uzyskali niezbędną pomoc w wyborze właściwych systemów. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny pozwalającej na oszacowanie kosztów realizacji zlecenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Dom jednorodzinny

  Waso Klim

  W WASO KLIM oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu montażu i instalacji pomp ciepła. Zespół naszych fachowców po uzgodnieniu niezbędnych szczegółów wykona je w dogodnym dla Państwa terminie przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Co więcej, zajmujemy się również serwisem tego typu rozwiązań, dzięki któremu mogą Państwo regularnie sprawdzać stan pomp i naprawić ewentualne awarie. WASO KLIM to gwarancja:

  • przejrzystych warunków współpracy i braku ukrytych kosztów,
  • dostępu do pomp ciepła wyprodukowanych przez jedne z najlepszych marek na świecie,
  • świadczenia usług rzetelnie i profesjonalnie,
  • darmowej wyceny i doradztwa,
  • fachowego montażu i serwisu w dogodnych dla Państwa terminach.

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii