Napisz do nas

  Firma WASO KLIM od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom z Zabrza i pobliskich miejscowości wysokiej jakości systemów dedykowanych zapewnieniu pomieszczeniom optymalnych warunków, w tym temperatury czy wilgotności powietrza. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła od popularnych i cieszących się zaufaniem na całym świecie producentów, a wśród nich pompy ciepła do CWU, gruntowe i powietrze-woda.

  Pompy ciepła Zabrze

  Tego typu rozwiązania umożliwiają ogrzewanie pomieszczeń i wody oraz schładzanie przestrzeni według Państwa indywidualnych preferencji. Co więcej, systemy są energooszczędne, ekonomiczne i bezproblemowe w użytkowaniu. W WASO KLIM oferujemy również montaż i serwis pomp ciepła na terenie Zabrza i okolic, które są przeprowadzane przez profesjonalistów z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami.

  Aby zagwarantować Państwu niezbędną i fachową pomoc w wyborze właściwego rozwiązania, firma WASO KLIM oferuje bezpłatne doradztwo w Zabrzu. W trakcie prowadzonych konsultacji jeden z naszych pracowników zaproponuje Państwu pompy ciepła dopasowane do specyfiki posiadanych budynków i odpowie na wszystkie pytania. Co więcej, zapewniamy również darmową wycenę pozwalającą na określenie wstępnych kosztów instalacji. W przypadku zainteresowania ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  projektowanie systemu rekuperacji

  Waso Klim

  W WASO KLIM specjalizujemy się w montażu pomp ciepła. Odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie umożliwiają naszym specjalistom wykonanie instalacji nie tylko w sposób rzetelny i prawidłowy, ale także bezpieczny. Wszystkie prace przeprowadzane są w dogodnym dla Państwa terminie. Ponadto naszym klientom z Zabrza oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów, dzięki któremu wybrana pompa ciepła będzie służyć Państwu niezmiennie przez wiele lat.

  Decydując się na współpracę z WASO KLIM, mogą Państwo liczyć na:

  • uczciwe i indywidualne podejście,
  • konkurencyjne ceny nowoczesnych pomp ciepła,
  • darmowe doradztwo i wycenę,
  • rzetelność i profesjonalizm.

  Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
  przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii