Napisz do nas

Pompy ciepła z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością – a to wszystko za sprawą energooszczędności, taniego kosztu montażu i ekologicznego podejścia do ogrzewania budynków. W ofercie WASO KLIM przygotowaliśmy dla Państwa jedne z najlepszych propozycji na rynku, które zostały wyprodukowane przez światowe i renomowane marki. Wśród nich znalazły się pompy ciepła do CWU, powietrze-woda i gruntowe stanowiące znakomitą alternatywę dla paliw kopalnych.

Pompy ciepła Zawiercie

Nowoczesne technologie produkcji gwarantują ich niezawodne działanie przez wiele lat i łatwość codziennego użytkowania. Ponadto wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują ekologicznych rozwiązań dla swoich domów i innych budynków, zachęcamy do skorzystania z usługi montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Zawiercia i okolic.
W WASO KLIM każdego dnia pomagamy klientom z Zawiercia w wyborze właściwego rodzaju pomp ciepła, który zapewni im odpowiednie warunki mieszkalne lub do pracy. Jeśli i Państwo są zainteresowani wsparciem jednego z naszych specjalistów, to zachęcamy do skorzystania z darmowego doradztwa. Konsultacje to znakomita okazja aby nie tylko dokładniej poznać naszą ofertę, ale także zadać nurtujące Państwa pytania i poznać wycenę zlecenia, którą wykonujemy całkowicie bezpłatnie. Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

Montaż pomp ciepła jest jednym z najważniejszych czynników, mających wpływ na ich prawidłowe działanie, zminimalizowanie ryzyka wystąpienia jakichkolwiek awarii i podwyższenia rachunków za energię. Zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez WASO KLIM usług, wśród których znalazł się nie tylko montaż wybranego systemu, ale także jego serwis w Zawierciu i okolicach.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Małe domki

Z WASO KLIM zapewnią sobie Państwo:

  • profesjonalne wsparcie specjalistów z branży,
  • terminowe i rzetelne świadczenie oferowanych usług,
  • nowoczesne i energooszczędne pompy ciepła od renomowanych marek w bardzo konkurencyjnych cenach,
  • darmowe doradztwo i wycenę,
  • fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz montaż systemów.

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.
przeglądy systemów rekuperacji i pomp ciepła

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii