Napisz do nas

Rekuperacja jest to proces, który pozwala nam zminimalizować rachunki i zmniejszyć nagrzewanie pomieszczenia z zewnątrz. Montaż, serwis i przegląd oferuje Państwu wyspecjalizowana firma WASO KLIM. Posiada ona wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zawsze urządzenia są prawidłowo zamontowane. Jej oferta jest bardzo szeroka, ukierunkowana na montaż rekuperatorów i klimatyzacji, zarówno tej dla prywatnych osób, jaki i przedsiębiorców.

Rekuperacja Będzin

Urządzenia są montowane w biurach, serwerowniach, a także domkach jednorodzinnych. Dla każdego zainteresowanego klienta firma przygotowuje indywidualna i atrakcyjną ofertę wraz ze stworzeniem projektu dotyczącą rekuperacji. WASO KLIM oferuje pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Działa na terenie Będzina i pobliskich okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
WASO KLIM oferuje pełen zakres usług, od rekuperatorów po klimatyzację. Klienci mogą liczyć na full serwis. Przed montażem jeden z naszych pracowników udziela bezpłatnego doradztwa w domu klienta, gdzie zbiera podstawowe informacje na temat oczekiwań i potrzeb w kwestii rekuperacji. Pracownicy firmy są wykwalifikowani oraz posiadają duże doświadczenie, dlatego bardzo sprawnie przygotowują cały projekt wraz z wyceną rekuperatora. Firma oferuje Państwu zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, co znacznie ułatwia umówienie spotkania z naszym doradcą!

Rozmowa i kontakt z doradcą, to bardzo ważny element w wyborze odpowiedniego rekuperatora. Zapraszamy! WASO KLIM wyróżnia się dużą kadrą posiadającą doświadczenie w zakresie doradztwa, montażu i serwisu. Pracownicy dokonują także regularnych przeglądów. Działają na terenie Będzina i okolic. Przed montażem można indywidualnie ustalić godzinę wizyty.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Projekty

WASO KLIM oferuje usługi w zakresie:

  • bezpłatne doradztwo pod kątem montażu klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji,
  • bezpłatna wycena w domu klienta,
  • montaż urządzenia oraz demontaż poprzedniego sprzętu,
  • serwis, przegląd,
  • dobór właściwego urządzenia zgodnie z obowiązującymi wymogami.

Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
bezpieczny, wygodny dom

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii