Napisz do nas

  Rekuperacja jest to proces, który pozwala nam zminimalizować rachunki i zmniejszyć nagrzewanie pomieszczenia z zewnątrz. Montaż, serwis i przegląd oferuje Państwu wyspecjalizowana firma WASO KLIM. Posiada ona wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zawsze urządzenia są prawidłowo zamontowane. Jej oferta jest bardzo szeroka, ukierunkowana na montaż rekuperatorów i klimatyzacji, zarówno tej dla prywatnych osób, jaki i przedsiębiorców.

  Rekuperacja Będzin

  Urządzenia są montowane w biurach, serwerowniach, a także domkach jednorodzinnych. Dla każdego zainteresowanego klienta firma przygotowuje indywidualna i atrakcyjną ofertę wraz ze stworzeniem projektu dotyczącą rekuperacji. WASO KLIM oferuje pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Działa na terenie Będzina i pobliskich okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
  WASO KLIM oferuje pełen zakres usług, od rekuperatorów po klimatyzację. Klienci mogą liczyć na full serwis. Przed montażem jeden z naszych pracowników udziela bezpłatnego doradztwa w domu klienta, gdzie zbiera podstawowe informacje na temat oczekiwań i potrzeb w kwestii rekuperacji. Pracownicy firmy są wykwalifikowani oraz posiadają duże doświadczenie, dlatego bardzo sprawnie przygotowują cały projekt wraz z wyceną rekuperatora. Firma oferuje Państwu zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy, co znacznie ułatwia umówienie spotkania z naszym doradcą!

  Rozmowa i kontakt z doradcą, to bardzo ważny element w wyborze odpowiedniego rekuperatora. Zapraszamy! WASO KLIM wyróżnia się dużą kadrą posiadającą doświadczenie w zakresie doradztwa, montażu i serwisu. Pracownicy dokonują także regularnych przeglądów. Działają na terenie Będzina i okolic. Przed montażem można indywidualnie ustalić godzinę wizyty.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Projekty

  WASO KLIM oferuje usługi w zakresie:

  • bezpłatne doradztwo pod kątem montażu klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji,
  • bezpłatna wycena w domu klienta,
  • montaż urządzenia oraz demontaż poprzedniego sprzętu,
  • serwis, przegląd,
  • dobór właściwego urządzenia zgodnie z obowiązującymi wymogami.

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii