Napisz do nas

  Jednym z najlepszych urządzeń do odzyskiwania ciepła uciekającego z budynku będzie rekuperator, który jest w ofercie firmy WASO KLIM. To bardzo nowoczesne urządzenie daje gwarancję niezawodności oraz sporej oszczędności w budżecie. Rekuperatory pochodzące od najlepszych producentów z całego świata, takie jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heave, to pewność bardzo długiej eksploatacji, podparta naszym codziennym doświadczeniem podczas ich montażu i serwisu.

  Rekuperacja Bytom

  Zamówienia usługi może dokonać zwykła osoba dla swojego domu lub biura, a także większe firmy, które potrzebują je do swoich dużych biurowców oraz hal magazynowych lub produkcyjnych. Zachęcamy również do zainteresowania się naszymi usługami serwisu oraz przeglądów pogwarancyjnych, które zapewniają prawidłową pracę urządzenia, jak i również jego podzespołów. Działamy na terenie całego miasta Bytom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  WASO KLIM oferuje bezpłatne doradztwo, które pozwoli na dobór odpowiednich urządzeń w zależności od rodzaju pomieszczeń i wymagań, jakie przed nimi stoją. Nasi doświadczeni pracownicy będą w stanie odpowiedzieć na każde ważne pytanie, które będzie Państwa dręczyć. Darmowa wycena usługi pozwala również na poznanie wszystkich kosztów, jakie będzie trzeba ponieść w trakcie montażu urządzeń. Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji i gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego, by uzyskać więcej szczegółowych informacji.

  Pracownicy WASO KLIM to profesjonaliści w każdym calu, którzy będą mogli dojechać do każdego miejsca w Bytomiu. Ich wieloletnie doświadczenie, przebyte kursy oraz odpowiednie narzędzia, pozwolą na wykonanie szybkiego i profesjonalnego montażu rekuperatorów. Przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa, co daje poczucie bezpieczeństwa osobom znajdującym się na terenie budynku, w którym odbywa się montaż.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  projektowanie systemu rekuperacji

  Oferujemy również fachowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Dzięki regularnym przeglądom, czyszczeniu filtrów oraz regulowaniu pracy podzespołów, będą mogli Państwo cieszyć się dobrą jakością powietrza i optymalną pracą urządzenia. Odpowiedzialna praca serwisowa pozwala na usuwanie mniejszych awarii, a także unikanie tych poważniejszych, które mogą być bardzo kosztowne w naprawie. W razie problemów reagujemy natychmiastowo i postaramy się przyjechać jak najszybciej w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Wszystko po to, żeby mogli się Państwo cieszyć prawidłową pracą urządzeń rekuperacyjnych, które zadbają o powietrze w budynku oraz jego jakość.

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii