Napisz do nas

Rekuperacja to nie tylko sprawnie działająca cyrkulacja powietrza w budynku, ale również minimalizacja znacznych strat ciepła, które ucieka wraz z wymienianym powietrzem. A to oznacza tylko jedno – spadek kosztów za ogrzewanie. Firma WASO KLIM oferuje montaż oraz serwis rekuperatorów w bardzo konkurencyjnych cenach na terenie Czeladzi i w jej okolicach. To doskonały sposób na zapewnienie dobrej jakości powietrza oraz sporych oszczędności w okresie grzewczym – dotyczy to nie tylko odremontowanych budynków, ale również tych nowych. W WASO KLIM każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego do wszystkich zleceń podchodzimy z takim samym sercem oraz zaangażowaniem. Nasza oferta to gwarancja szybkiego oraz profesjonalnego montażu systemów rekuperacyjnych, a także ich prawidłowego serwisowania przez długi czas.

Rekuperacja WASO KLIM Czeladź – serwis, montaż

Do każdego zlecenia wysyłamy naszych doświadczonych pracowników, którzy są najlepszymi specjalistami na rynku w serwisie oraz montażu systemów rekuperacyjnych. Ta atrakcyjna oferta jest skierowana dla wszystkich mieszkańców Czeladzi oraz okolic – wystarczy tylko skontaktować się telefonicznie lub na nasz adres mailowy. Nasza doświadczona kadra wykona darmową wycenę, udzieli wszystkich odpowiedzi na temat rekuperatorów, a także pomoże w wyborze odpowiedniego typu urządzenia. W WASO KLIM inwestujemy tylko w najlepszych w swoim fachu!

Oferta serwisu i montażu rekuperatorów to idealny wybór, który pomoże w uniknięciu kosztownych i nadmiernych strat ciepła. Może to być zwykły budynek, biuro lub hala produkcyjna na terenie Czeladzi. Nie ma to dla nas znaczenia – w WASO KLIM podejmiemy się każdego wyzwania. Wszystkie prace będą wykonywane w zgodzie z zasadami BHP oraz przepisami budowlanymi, a także żeby maksymalnie zminimalizować niedogodności osób postronnych. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszym ogromnym wachlarzem możliwości!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
bezpieczny, wygodny dom

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii