Napisz do nas

  Rekuperacja to nie tylko sprawnie działająca cyrkulacja powietrza w budynku, ale również minimalizacja znacznych strat ciepła, które ucieka wraz z wymienianym powietrzem. A to oznacza tylko jedno – spadek kosztów za ogrzewanie. Firma WASO KLIM oferuje montaż oraz serwis rekuperatorów w bardzo konkurencyjnych cenach na terenie Czeladzi i w jej okolicach. To doskonały sposób na zapewnienie dobrej jakości powietrza oraz sporych oszczędności w okresie grzewczym – dotyczy to nie tylko odremontowanych budynków, ale również tych nowych. W WASO KLIM każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego do wszystkich zleceń podchodzimy z takim samym sercem oraz zaangażowaniem. Nasza oferta to gwarancja szybkiego oraz profesjonalnego montażu systemów rekuperacyjnych, a także ich prawidłowego serwisowania przez długi czas.

  Rekuperacja WASO KLIM Czeladź – serwis, montaż

  Do każdego zlecenia wysyłamy naszych doświadczonych pracowników, którzy są najlepszymi specjalistami na rynku w serwisie oraz montażu systemów rekuperacyjnych. Ta atrakcyjna oferta jest skierowana dla wszystkich mieszkańców Czeladzi oraz okolic – wystarczy tylko skontaktować się telefonicznie lub na nasz adres mailowy. Nasza doświadczona kadra wykona darmową wycenę, udzieli wszystkich odpowiedzi na temat rekuperatorów, a także pomoże w wyborze odpowiedniego typu urządzenia. W WASO KLIM inwestujemy tylko w najlepszych w swoim fachu!

  Oferta serwisu i montażu rekuperatorów to idealny wybór, który pomoże w uniknięciu kosztownych i nadmiernych strat ciepła. Może to być zwykły budynek, biuro lub hala produkcyjna na terenie Czeladzi. Nie ma to dla nas znaczenia – w WASO KLIM podejmiemy się każdego wyzwania. Wszystkie prace będą wykonywane w zgodzie z zasadami BHP oraz przepisami budowlanymi, a także żeby maksymalnie zminimalizować niedogodności osób postronnych. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszym ogromnym wachlarzem możliwości!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii