Napisz do nas

  W firmie WASO KLIM realizujemy między innymi rekuperację w Częstochowie. Rekuperacja to system różniący się od typowej wentylacji mechanicznej funkcją odzysku ciepła. Funkcja ta polega na mechanicznym zasysaniu powietrza z wnętrza domu i usuwaniu go na zewnątrz, lecz przy tym kontroli jego przebiegu przez rekuperatory. Usuwając powietrze mechaniczne, w pewnym stopniu niwelowane jest również ciepło. Rekuperatory dbają o to, by odzyskać jak największą część ciepła z powietrza wydmuchiwanego na zewnątrz. W naszej firmie WASO KLIM przeprowadzamy między innymi montaż rekuperacji, a także tworzymy indywidualne systemy rekuperacji w oparciu o najnowsze technologie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Częstochowy i nie tylko.

  Rekuperacja Częstochowa

  Zdecydowanie tak. Rekuperatory zapewniają oczyszczanie powietrza w sposób praktycznie identyczny z typowymi systemami wentylacji, lecz przy tym nie wychładzają obiektu poprzez wydmuch ogrzanego powietrza. Dzięki temu rekuperacja ma dwie główne zalety. Pierwszą jest fakt, iż usuwamy powietrze zasiedlone przez bakterie, wilgoć, zanieczyszczenia stałe i wirusy, które przyczyniają się do pojawiania pleśni i grzybów na ścianach czy reakcji alergicznych u zwierząt lub ludzi. Drugą zaletą jest zmniejszenie strat cieplnych oraz idące za tym oszczędności na ogrzewaniu. Co więcej, cena rekuperacji w Częstochowie wcale nie należy do wysokich, a w dodatku koszt inwestycji dość szybko się zwraca za sprawą obniżonych rachunków za ogrzewanie zimą.

  Systemy rekuperacji w WASO KLIM to gwarancja doskonałej jakości

  Dla mieszkańców Częstochowy rekuperacja jest doskonałym sposobem na poprawę zdrowia oraz zabezpieczenie swojego dobytku przed nadmiarem dwutlenku węgla. Aby jednak rekuperatory działały tak, jak należy, warto skorzystać z usług firmy godnej zaufania, takiej jak WASO KLIM. Zapewniamy montaż rekuperacji w Częstochowie, a także serwisowanie i inspekcję oraz wycenę przed rozpoczęciem prac. Dzięki temu stworzone przez nas systemy rekuperacji są trwałe i wydajne. Cena rekuperacji wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów. Zapraszamy do kontaktu!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  projektowanie systemu rekuperacji

  Oferujemy również fachowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Dzięki regularnym przeglądom, czyszczeniu filtrów oraz regulowaniu pracy podzespołów, będą mogli Państwo cieszyć się dobrą jakością powietrza i optymalną pracą urządzenia. Odpowiedzialna praca serwisowa pozwala na usuwanie mniejszych awarii, a także unikanie tych poważniejszych, które mogą być bardzo kosztowne w naprawie. W razie problemów reagujemy natychmiastowo i postaramy się przyjechać jak najszybciej w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Wszystko po to, żeby mogli się Państwo cieszyć prawidłową pracą urządzeń rekuperacyjnych, które zadbają o powietrze w budynku oraz jego jakość.

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii