Napisz do nas

  Utrata ciepła w budynku, szczególnie w okresie grzewczym to ogromny cios dla portfela właścicieli. Dlatego warto zainwestować w sprawdzone i nowoczesne systemy rekuperacyjne, które pomogą w sprawnej cyrkulacji oraz znacznie zminimalizują ucieczkę ciepła z pomieszczeń. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu budynku, również nadającego się do remontu, które znacznie obniży rachunki za ogrzewanie. Oferta montażu i serwisu rekuperatorów jest kierowana do mieszkańców oraz firm na terenie całej Dąbrowy Górniczej. W WASO KLIM każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Gwarantujemy błyskawiczny i solidnie wykonany montaż systemów rekuperacyjnych oraz ich sprawny serwis w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

  Rekuperacja WASO KLIM Dąbrowa Górnicza – serwis, montaż

  Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników, każde zlecenie na terenie Dąbrowy Górniczej wykonujemy z dużą dokładnością, ku największemu zadowoleniu klientów. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać wiadomość na skrzynkę mailową. Jeden z naszych uczynnych pracowników odpowie na wszystkie pytania dotyczące rekuperacji, jej największych zalet, a także umówi się na darmową wycenę zlecenia. W WASO KLIM inwestujemy tylko w najlepsze rozwiązania i oferujemy urządzenie od najlepszych światowych producentów.

  Oferta WASO KLIM na montaż i serwis urządzeń rekuperacyjnych na terenie całej Dąbrowy Górniczej to ekologiczne rozwiązanie, które pozwoli na spore oszczędności w ogrzewaniu domów mieszkalnych, biur, a nawet większych hal. W naszej firmie nie boimy się żadnego zlecenia, dbając o zasady BHP i realizując je w zgodzie ze sztuką budowlaną. Wszystkie prace staramy się realizować tak, żeby jak najmniej przeszkadzać ludziom znajdującym się wewnątrz budynku. Zachęcamy do zainteresowania się naszą bogatą ofertą na serwis i montaż rekuperatorów!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii