Napisz do nas

  Rekuperacja to wspaniałe rozwiązanie, które pozwala na zatrzymanie uciekającego ciepła z budynku, co wiąże się z niższymi kosztami ogrzewania. Firma WASO KLIM oferuje to funkcjonalne rozwiązanie, dzięki czemu kwoty na Państwa rachunkach będą znacznie przyjemniejsze. Oferujemy rekuperatory od najlepszych światowych producentów jak Mitsubichi Heave, LG, a także Sinclair, który oferują niezawodne urządzenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Usługa WASO KLIM jest skierowana do zwykłych klientów indywidualnych oraz dużych i małych firm, czyli do wszystkich, którzy chcieliby zamontować rekuperatory w swoich mieszkaniach, biurach, pomieszczeniach handlowych i większych halach użytkowych. Oferta dostępna na terenie miasta Gliwice oraz w okolicach dotyczy również profesjonalnego serwisu oraz regularnych przeglądów. Zachęcamy Państwa do kontaktu, żeby poznać więcej szczegółów na temat naszych ofert.

  Rekuperacja Gliwice

  Aby wybrać odpowiedni typ urządzenia, warto skontaktować się z naszą profesjonalną kadrą pracowników. Na podstawie przekazanych wiadomości, takich jak typ pomieszczenia, wymaganiach oraz oczekiwanych warunkach będą w stanie doradzić odpowiednią ofertę. Nasi eksperci dokonają również bezpłatnej wyceny, która pozwoli na określenie wszystkich kosztów, jakie będzie trzeba ponieść w wyniku montażu rekuperatora. Warto, żeby Państwo zadzwonili do nas. Cały czas jesteśmy do waszej dyspozycji. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rekuperacją.

  Firma WASO KLIM oferuje profesjonalny montaż systemów rekuperacyjnych. Dzięki naszym pracownikom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży, a także cały czas chętnie się uczą, jesteśmy w stanie zaoferować szybki i profesjonalny montaż. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty, nowoczesne narzędzie, a także przestrzegamy wszystkich norm. Pozwala to na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym w budynku w trakcie montażu.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  rekuperacja na mieszkaniu

  Usługi serwisowe na gwarancji oraz pogwarancyjne pozwalają utrzymać odpowiednią pracę wszystkich podzespołów. Odpowiednie serwisowanie i regularne przeglądy znacznie przedłużają okres eksploatacji, a także pozwalają uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek jak duże awarie, które wiążą się z dużo wyższymi kosztami za naprawę. Nasi serwisanci w trakcie przeglądów zadbają o odpowiednią czystość filtrów i reszty podzespołów, dokonają ich regulacji dla lepszych osiągów pracy, a także usuną mniejsze awarie. WASO KLIM oferuje serwis i wsparcie na najwyższym poziomie. Pozwoli to Państwo w pełni się cieszyć możliwości, jaką daje rekuperacja.

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii