Napisz do nas

Warto poszukiwać dobrych rozwiązań technicznych, które zapewnią odpowiednią temperaturę powietrza wewnątrz pomieszczenia, a także pozwolą na znaczne oszczędności w budżecie. Tak jest z systemami rekuperacji, który oferuje firma WASO KLIM. Dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi producentami tego typu urządzeń jak LG, Mitsubishi Heavy oraz Sinclair, będą się mogli Państwo cieszyć wspaniałej jakości maszynami, które zapewnią wspaniałej powietrze wewnątrz.

Rekuperacja Katowice

Oferta WASO KLIM jest skierowana do firm oraz zwykłego indywidualnego klienta. Rekuperatory można zamontować w dowolnym pomieszczeniu jak mieszkalnym, przeznaczonego do handlu lub nawet większe powierzchnie logistyczne. Nasza firma oprócz profesjonalnego montaży oferuje również usługi serwisowe oraz przeglądu. Warto wspomnieć, że jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce Katowic oraz ich okolic. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Oczywiście w zależności od rodzaju pomieszczenia, trzeba wybrać urządzenie, które najlepiej będzie działało. Nasi klienci nigdy nie zostaną pozostawieni sami sobie. Pracownicy WASO KLIM to prawdziwi profesjonaliści, którzy udzielą odpowiedniej porady oraz dokonają darmowej wyceny. Pozwoli to na określenie wszystkich kosztów, jakie będzie trzeba ponieść z powodu montażu rekuperatora. Wystarczy, że Państwo zgłoszą się do nas telefonicznie, a odpowiemy na każde pytanie, a także wszystkie wątpliwości związane z tematem rekuperacji.
Dla nas montaż urządzeń rekuperacyjnych to naprawdę nic trudnego. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie oraz wszystkie konieczne szkolenia, które pozwolą na szybkie i bezproblemowe założenie urządzeń w każdym typie pomieszczeń. Posiadamy wszystkie narzędzia i przestrzegamy obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Dzięki czemu każda osoba znajdująca się w budynku będzie mogła czuć się w pełni bezpiecznie, a same prace będą jak najmniej uciążliwe.

Jeżeli już Państwo posiadają urządzenie tego typu w swoim mieszkaniu lub biurze, to warto się zainteresować naszą usługą serwisów oraz okresowych przeglądów. Pozwala to na znaczne przedłużenie pracy całego systemu oraz wszystkich podzespołów. Systematyczne przeglądy przeprowadzane przez naszych najlepszych specjalistów, daje możliwość regulacji pracy wszystkich części, wyczyszczenia filtrów z powstających zanieczyszczeń oraz naprawy drobnych uszkodzeń. WASO KLIM kieruje się filozofią systematyczny serwis, i małe naprawy umożliwiają unikanie dużych awarii. Dzięki temu każdy z klientów może się cieszyć sprawnie działającym systemem rekuperacji i sporymi oszczędnościami na rachunkach. Firma WASO KLIM oferuje również montaż i przeglądy klimatyzacji na terenie Katowic. Zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

bezpieczny, wygodny dom

Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie