Napisz do nas

  Warto pomyśleć o ekologicznym rozwiązaniu w swoim budynku, gdyż pozwoli ono na zatrzymanie ciepła wewnątrz i obniżce kosztów eksploatacyjnych. Na szczęście firma WASO KLIM posiada w swojej ofercie montaż rekuperatorów od najlepszych producentów, takich jak LG, Mitsubishi Heave oraz Sinclair, które odznaczają się niezawodnością i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

  Rekuperacja Olkusz

  W zależności od jego typu, jesteśmy w stanie zamontować je w bardzo wielu rodzajach pomieszczeń. Są to mieszkania, biura, placówki handlowe oraz duże hale. Dla nas bardzo ważne jest każde zlecenie, nieważne czy posiadasz dużą firmę lub jesteś osobą fizyczną. Do każdego klienta podchodzimy z takim samym entuzjazmem. Warto również zainteresować się przeglądami i serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym, co pozwala jeszcze dłużej cieszyć się skutecznym systemem rekuperacji. Wszystkie te usługi dostępne są również w mieście Olkusz oraz w jego najbliższej okolicy.
  Dlatego, jeżeli zastanawiają się Państwo na jakiej zasadzie działa taki system i jakiego typu wybrać urządzenie, warto skontaktować się telefonicznie z jednym z naszych pracowników, który udzieli profesjonalnej porady oraz odpowie na wszystkie pytania związane z technologią rekuperacji.

  Dodatkowo nasi profesjonalni eksperci dokonają darmowej wyceny, dzięki czemu wszystkie koszty związane z montażem urządzeń w budynku będą wiadome z góry. Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo, dzwoniąc bezpośrednio do biura WASO KLIM.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przeglądy systemów rekuperacji

  Dlaczego oferta firmy WASO KLIM jest taka dobra?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki oraz szeroki wybór urządzeń różnych marek, które będą pasować do każdego typu budynków.
  • Nasi doświadczeni pracownicy posiadają wszystkie konieczne szkolenia oraz kwalifikacje, co sprawia, że każde zlecenie jest wykonywane z najwyższą starannością.
  • Oferujemy bezpłatne doradztwo i profesjonalną wycenę, co pozwala na wybór najlepszego urządzenia dla klienta.
  • Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym wielkim entuzjazmem. Nie ma zadania, którego nie jesteśmy w stanie wykonać.

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
  bezpieczny, wygodny dom

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii