Napisz do nas

Jakość powietrza w pomieszczeniach ma ogromny wpływ na komfort i samopoczucie osób, które w nich przebywają. Jeśli chcą Państwo zadbać o odpowiednią i stałą wymianę powietrza w posiadanych budynkach, zwiększenie jego ogólnej jakości i obniżenie poziomu wilgotności, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy WASO KLIM dostarczającej niezawodne systemy rekuperacji na terenie Rudy Śląskiej i okolic.

Rekuperacja Ruda Śląska

Proponowane jednostki, które zostały wyprodukowane przez cenionych producentów, wyróżniają się znakomitą jakością i wszechstronnością zastosowania. Urządzenia mogą zostać zamontowane w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach, basenach czy halach produkcyjnych. W WASO KLIM oferujemy również fachowy montaż i serwis rekuperacji w Rudzie Śląskiej, przeprowadzany przez zespół wykwalifikowanych fachowców.
Wybór właściwego urządzenia ma ogromny wpływ na jego bezawaryjność przez wiele kolejnych lat. Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy w wyborze właściwego systemu rekuperacji, firma WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji, oferując darmowe doradztwo i wycenę. Bezpłatne usługi pozwalają nie tylko skorzystać z wiedzy doświadczonych specjalistów i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, ale także poznać koszt zakupu i montażu jednostki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

W WASO KLIM specjalizujemy się również w przeprowadzaniu montażu wybranego systemu rekuperacji w domach, biurach oraz innych budynkach i obiektach na terenie Rudy Śląskiej i okolic. Dodatkowo zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń, w trakcie którego dokładnie sprawdzamy, czy wszystkie elementy rekuperacji działają prawidłowo i w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów dokonujemy ich naprawy.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.
bezpieczny, wygodny dom

Jak to robimy

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  

WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii