Napisz do nas

  W dzisiejszym budownictwie istotna jest ekologia i oszczędności, jakie można uzyskać dzięki niej. Nowoczesne systemy rekuperacyjne to doskonała inwestycja dla wszystkich budynków w Rybniku, która pomoże w obniżeniu rachunków za ogrzewanie. Nawet w okresie zimowym, dzięki dobrze działającej cyrkulacji w pomieszczeniach i zatrzymywaniu uciekającego ciepłego powietrza, można całkiem sporo zaoszczędzić. Nasza firma WASO KLIM oferuje profesjonalny montaż różnego typu rekuperatorów oraz cykliczny serwis urządzeń, który pozwoli na długą i bezawaryjną pracę. O każdego klienta troszczymy się w takim samym stopniu, a pracę wykonujemy szybko i starannie. W WASO KLIM gwarantujemy wysoką jakość wykonanych prac oraz poprawne działanie systemu rekuperacyjnego przy bardzo konkurencyjnych stawkach. Lepszej oferty nie znajdziesz na rynku!

  Rekuperacja WASO KLIM Rybnik – serwis, montaż

  Do każdego zlecenia wysyłamy najlepszych i najbardziej doświadczonych pracowników, którzy dotrą w każde miejsce na terenie Rybnika, a także w jego okolice. W WASO KLIM oferujemy profesjonalną darmową wycenę, która pomoże oszacować wszystkie koszty inwestycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie dowiedzą się Państwo o wszystkich zaletach systemów rekuperacyjnych, sposobie ich użytkowania a także o tym, jak ważne jest cykliczne serwisowanie całej instalacji. W WASO KLIM oferujemy rekuperatory od najlepszych producentów.

  W WASO KLIM oferujemy montaż rekuperatorów oraz profesjonalny cykliczny serwis, który pomoże w prawidłowej pracy całego systemu. Oferta jest dedykowana dla zwykłych domów, pomieszczeń biurowych i większych powierzchni na terenie całego Rybnika. Nasi przeszkoleni pracownicy przygotują miejsce pracy, żeby zmniejszyć wszystkie uciążliwości związane z montażem rekuperatorów. Zachęcamy do zainteresowania się naszym bogatym wachlarzem usług w bardzo atrakcyjnych cenach. WASO KLIM to gwarancja jakości i dobrze wykonanego zadania!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  bezpieczny, wygodny dom

  Dlaczego warto skorzystać z usług WASO KLIM?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki, które w połączeniu z najlepszymi urządzeniami są najlepszą okazją.
  • Posiadamy doświadczony personel, który fachowo zajmie się montażem, serwisem oraz przeglądem wszystkich instalacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne
  • Bezpłatne doradztwo oraz wycena, które pozwolą na wybór idealnej opcji oraz przewidzenie wszystkich kosztów instalacji.

  Jak to robimy

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii