serwis rekuperacji

Sprawny serwis rekuperacji

Montaż urządzenia to nie wszystko, gdyż może ulec usterce lub będzie wymagało wymiany jego podzespołu. Na całe szczęście firma WASO KLIM oferuje pełną paletę usług serwisowych, która pozwoli na sprawne użytkowanie całego systemu oraz znacznie przedłuży ich okres eksploatacji. Doświadczona kadra pracowników będzie się opiekować całym systemem, dbając o efektywną pracę wszystkich części w urządzeniach rekuperacyjnych. Całe lata pracy pozwoliły na dogłębne poznanie sposobu ich działania, dzięki czemu nic nie jest w stanie zaskoczyć specjalistów z firmy WASO KLIM. Najważniejsze jest regularne serwisowanie i naprawianie drobnych awarii, co pozwoli na uniknięcie kosztownych awarii.

Jak działa serwis

Dla firmy WASO KLIM każdy klient jest tak samo ważny. Indywidualne podejście pozwala na sprawną i szybką obsługę, dzięki czemu będą mogli się Państwo cieszyć dalej sprawnie działającym urządzeniem. Zasada jest prosta, każdy system ma założoną własną książeczkę serwisową. Dzięki temu pracownicy mają dostęp do potrzebnych informacji dotyczących ostatniej daty serwisu, wymienionych podzespołów, a także listy przebytych usterek w całym okresie eksploatacji. Pozwala to na szybkie zlokalizowanie problemu, dokonania trafnej diagnozy, a potem wyeliminowanie problemu, który utrudnia pracę rekuperatora. Serwis WASO KLIM działa bardzo sprawnie i natychmiastowo oraz niezwłocznie dociera na miejsce.

przeglądy systemów rekuperacji
serwis rekuperacji i pomp ciepła przez specjalistów Waso Klim

Lata doświadczenia

Firma WASO KLIM działa na rynku już od ponad 10 lat. Wszystkie lata prowadzenia serwisów, napraw, wymian i konserwacji sprzętu skutkują szeroką wiedzą na temat branży oraz dużym doświadczeniem. WASO KLIM posiada spore grono klientów, którzy pozwalają dalej serwisować swoje systemy rekuperacyjne. Warto zainteresować się ofertą serwisową firmy WASO KLIM ze Śląska i dołączyć do reszty zadowolonych klientów. To naprawdę dobra oferta.